کد خبر: ۶۵۴۱۲۴۳
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت :تعطیلی بخش دیالیز یکی از بیمارستان‌های خصوصی شهر کرمان از سوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان صحت ندارد و علوم پزشکی به این بیمارستان برای رفع اشکالات تذکر داده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان،هاشمیان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: تعطیلی بخش دیالیز یکی از بیمارستان‌های خصوصی شهر کرمان از سوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان صحت ندارد و فقط در جلساتی با حضورخود مسئولان این بیمارستان قرار شد نواقص بخش دیالیز رفع شود .

وی افزود : برای رفاه و سلامت بیماران بر اساس آیین نامه بخش دیالیز در این بخش باید خدمت رسانی شود برهمین اساس مسئولان این بیمارستان تا مرداد ماه امسال برای رفع نواقص مهلت گرفتند و حتی این مهلت باز هم قابل تمدید است و دانشگاه برای تعطیلی این بخش اقدامی نکرده تنها تذکراتی برای رفع اشکالات داده است.

هاشمیان تصریح کرد :بیمارن نگران نباشند، زیرا در مراکز جواد الائمه و ثامن الحجج و بیمارستان شفا با بهترین کیفیت به آن‌ها خدمت رسانی می کنند و بخش دیالیز این بیمارستان خصوصی هم با استانداردسازی شرایط می تواند همچنان فعال باشد.

انتهای پیام/ی

علوم پزشکی بخش دیالیز یکی از بیمارستان های خصوصی کرمان تعطیل نکرده است

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر