شعب ویژه رسیدگی به جرائم هتک حرمت ماه مبارک رمضان در کرمان تشکیل شده است

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از تشکیل شعب ویژه برای رسیدگی به جرایم هتک حرمت ماه مبارک رمضان در سراسر دادسراهای استان کرمان خبر داد.

شعب ویژه رسیدگی به جرائم هتک حرمت ماه مبارک رمضان در کرمان تشکیل شده استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ دادخدا سالاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در حاشیه جلسه شورای معاونان دادگستری کل استان کرمان با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان گفت: با افرادی که حرمت روزه داری در ماه مبارک رمضان را رعایت نکنند در چارچوب قانون برخورد می نمایم .

وی با بیان اینکه مردم مومن،ولایی و متعهد استان کرمان هموراه حرمت این ماه عزیر را نگه داشته اند،خاطرنشان ساخت:اجازه نخواهیم داد اندک هنجارشکنان به حرمت این ماه مبارک خدشه وارد نمایند

سالاری خاطرنشان ساخت:واحد های صنفی اغذیه فروشی و رستوران‌ها مجاز با هماهنگی پلیس نظارت بر اماکن و سایر دستگاه های متولی طبق رعایت شرایط اعلام شده در ماه مبارک رمضان اقدام به فعالیت می‌کنند.

دادستان کرمان بر اهمیت توجه به فریضتین امر به معروف ونهی از منکر در راستای امر پیشگیری از وقوع جرم تاکید کرد و افزود:ضرورت دارد شهروندان گرامی در جهت تکلیف شرعی و قانونی، در صورت روزه‌خواری افراد در ملأعام، به صورت ارشادی و تبلیغی، امر به معروف و نهی از منکر کنند.

سالاری بر اهمیت تغییر فضای شهری متناسب با ماه مبارک رمضان از سوی مسئولان خدمات شهری تاکید کرد و در پایان گفت:: افرادي که عذر شرعي در گرفتن روزه دارند تحت هيچ شرايطي مجاز به شکستن حرمت اين ماه عزيز و روزه داران مؤمن نيستند و بايد از اماکن محصور و غيرعلني استفاده كنند.

 

انتهای پیام/س

با افرادی که حرمت روزه داری در ماه مبارک رمضان را رعایت نکنند برخورد قانونی می شود

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.