کد خبر: ۶۵۴۲۴۸۹
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

جواد نعمتی شاعر «مرد مرموز» و «پنجه بر دیوار» اولین رمان خود را با مضمونی عاشقانه می نویسد.

شاعر«مرد مرموز» رمان نویس شدجواد نعمتی شاعر در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛در خصوص کتاب جدیدش گفت: هم اکنون در حال نوشتن رمانم هستم.

وی با بیان اینکه امسال باید نگارش آن را به اتمام برسانم، افزود:رمانم یک درام عاشقانه سورئال است اما هنوز انتشاراتی که چاپ کتاب را برعهده بگیرد مشخص نیست.

 نعمتی با بیان اینکه رمان من روایت زندگی واقعی دو تن از دوستانم ( یک آقا و یک خانم) است که این دو را در داستان عاشق یکدیگر کردم و داستان عاشقی این دو را  با ذهنیت شاعرانه ام خلق کردم، ادامه داد:این کار هم در داستان یک دور چرخشی ایجاد کرده است هم داستان را پیچیده می کند.

و ی گفت:هر داستانی که در آغاز رمان روایت می شود در وسط و انتهای داستان هم وجود دارداز این رو رمانم یک حالت رئالیسم جادویی دارد.

این شاعر با اشاره به اینکه رمان در دست نگارشش چندمین اثر وی در قالب رمان است، بیان کرد: امیدوارم اثر خوبی بشود چرا که خودم بیشتر از شعرهایم به این رمانم علاقه مند هستم و برایم اهمیت زیادی دارد که نگارش رمانم را امسال به اتمام برسانم و برای انتشار به ناشر تحویل بدهم.

لازم به ذکر است؛ جواد نعمتی پیش از این مجموعه های شعری چون «مرد مرموز»،«پنجه بر دیوار» را منتشر کرده است،او که تا پیش از این به عنوان شاعر شناخته می شد هم اکنون اولین رمان خود را می نویسد.

انتهای پیام/

اولین رمان جواد نعمتی با مضمونی عاشقانه

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر