کد خبر: ۶۵۴۴۸۷۵
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر گفت: دفتر امور اجتماعی از برنامه‌های مدون و مشخص در خصوص پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را حمایت می‌کند.

دفتر امور اجتماعی در خصوص پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی حمایت می‌کندبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر ،عباس برزگرزاده صبح شنبه در نشست صمیمی با مسئولان سازمان‌های مردم نهاد استان بوشهر اظهار داشت: دفتر امور اجتماعی از طرح‌های مشخص و مدون سازمان‌های مردم نهاد استان بوشهر در زمینه‌های مختلف بخصوص در حوزه آسیب‌های اجتماعی حمایت می‌کند.

وی با بیان اینکه حضور پررنگ مجموعه سازمان‌های مردم نهاد در حوزه آموزش شهروندان و برگزاری برنامه‌های فرهنگی اجتماعی در حوزه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در استان بوشهر بسیار موثر بوده است، تصریح کرد: کاهش ورودی به زندان‌های استان بوشهر و همچنین کاهش ورودی مجدد به زندان‌ها و کاهش نرخ طلاق در استان نسبت به سال گذشته از نمونه‌های این مشارکت موثر سازمان‌های مردم نهاد در حوزه آسیب‌های اجتماعی بوده است.

برزگرزاده با اعلام اینکه توسعه نشاط اجتماعی در استان از طرح‌های مهم دفتر امور اجتماعی استانداری بوشهر است، افزود: سازمان‌های مردم نهاد استان برای توسعه نشاط در استان برنامه‌های ارائه کنند.

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر با بیان اینکه سمن‌های استان بوشهر کمتر در حوزه حقوق شهروندی فعالیت دارند، افزود: نیاز است با توجه به دغدغه مسئولین کشوری از جمله رئیس جمهور و مسئولان استان سازمان‌های مردم نهاد در حوزه حقوق شهروندی نیز برنامه‌های مدونی را ارائه کنند.

برزگرزاده با تاکید لزوم حضور موثر سازمان‌های مردم نهاد در حوزه مدیریت بحران و امداد و نجات از ایجاد شبکه موثر سمن‌ها در حوزه مدیریت بحران خبر داد و خواستار حضور موثر سازمان‌های مردم نهاد در این مجموعه برای استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد در زمان بحران‌های احتمالی مثل زلزله، سیل، آتش سوزی و دیگر موارد مشابه شد.

انتهای پیام/ب

برنامه‌های سمن‌ها در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی حمایت می‌شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر