کد خبر: ۶۵۵۸۹۹۷
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۱
با مخترعین ایرانی؛

استارت‌آپی موفق به راه‌اندازی سامانه‌ای شده است که در کمتر از چند ساعت با سفارش در آن می‌توانید لباسهایتان را تمیز تحویل بگیرید.

خشکشوی لباس‌های خود را به استارت‌آپ‌ها بسپارید / لباس‌هایی تمیز و اتوکشیده را از استارت‌آپ ها تحویل بگیریدبه گزارش خبرنگار حوزه فناوری‌های نوین گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛  اختراعات روزمره جوانان نخبه در شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین طرح‌های مبتنی بر علم و دانش است که رشد و پیشرفت کشور را رقم می‌زند.

باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات ساخته شده است شرکت‌ها و همچنین خدمات ارائه شده از سوی استارت‌آپ‌ها بپردازد.

همه ما می‌دانیم که خوشتیپ بودن در گرو داشتن لباس‌های اتوکشیده و  تمیز است اما گاهی اوقات پیش می‌آید که به دلیل کمبود وقت نمی‌توانیم لباس‌های خود را به اتوشویی ببریم و از سوی دیگر برخی از لباس‌ها حتما باید با اتوهای بزرگ و صنعتی اتو شوند اما کمبود وقت را چگونه جبران کنیم؟.

استارت آپ ها وقت شما را مدیریت می‌کنند

به تازگی یکی از استارت‌آپ‌ها موفق به طراحی و راه‌اندازی سامانه‌ای شده است که به کمک آن می‌توانید لباس‌های تمیز و اتو کشیده بپوشید، این سامانه با هدف زندگی آسان و برطرف کردن مشکل کمبود وقت تشکیل شده است و لباس‌های شما را دریافت می‌کند، میشوید و تحویلتان می‌دهد. 

این سامانه هر نوع لباس و هر تعداد را بلافاصله از شما دریافت می‌کند و به بهترین خشکشویی‌های منطقه می‌سپارد و پس از 48 ساعت آن را آماده به شما تحویل می‌دهد.

به گفته سازندگان این نرم افزار قیمت اتوشویی و خشکشویی در این سامانه به صورت شفاف برای هر تکه از لباس نوشته شده است در حال حاضر 6 هزار و 500 مشتری از این سامانه استفاده می‌کنند.

انتهای پیام /

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر