کد خبر: ۶۵۶۲۴۲۹
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
اسفندیاری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

رئیس دانشگاه صدا و سیما گفت: وزارت علوم، ارتقای سطح کیفی را بهانه حذف رشته‌ها از دانشگاه‌های وابسته به دستگاه‌های کشور کرد.

جنیدی///حذف سه رشته اصلی دانشگاه صدا و سیما/ جواب سربالای مسئولین ذیربط در وزارت علوم در خصوص حذف رشته‌های دانشگاه صدا و سیماشهاب اسفندیاری رئیس دانشگاه صدا و سیما در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد:  وزیر علوم و معاون آموزشی وزارت علوم در خصوص رشته‌های حذف شده دانشگاه صدا و سیما جلسه‌ای برگزار کردند در همین راستا شریعتی نیاسر برای بازگرداندن این رشته‌ها به دانشگاه  قول مساعد داد.

وی اضافه کرد: اما متأسفانه امروز مسئولان وزارت علوم پاسخ درستی به ما ندادند و حاضر نشدند این سه رشته را به دانشگاه صدا و سیما بازگردانند، دانشجویان پس از مطلع شدن از این خبر به صورت خودجوش در اعتراض به این موضوع مقابل ساختمان وزارت علوم تجمع کردند.

اسفندیاری عنوان کرد: متأسفانه رشته مدیریت رسانه که از سال 83 در دانشگاه صدا و سیما تدریس می‌شد، از  دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد حذف می‌شود ، این درحالی است که همین رشته در دانشگاه پیام نور یکی از شهرستان‌های کشور تدریس می‌شود.

رئیس دانشگاه صدا و سیما با بیان اینکه وزارت علوم، ارتقای سطح کیفی را بهانه حذف رشته‌ها از دانشگاه‌های وابسته به دستگاه‌های کشور  کرد، تاکید کرد:  ما انتظار داریم وزیر علوم شخصا به مسئله ورود کند تا رشته‌های حذف شده به این دانشگاه بازگردانده شود.

اسفندیاری یادآور شد:‌ سه رشته مهندسی برق گرایش مخابرات، علوم ارتباطات و مدیریت رسانه از دانشگاه صدا و سیما در مقطع ارشد حذف شده است.
انتهای پیام/

جزئیات حذف رشته از دانشگاه صدا و سیما

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر