کد خبر: ۶۵۶۴۷۵۱
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
استاندار خراسان رضوی؛

استاندار خراسان رضوی، جذب تک تک افراد آسیب دیده و دارای سابقه زندان را در مشاغل مختلف یک ظرفیت عنوان کرد.

جذب افراد آسیب دیده، به نفع جامعه استبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، علیرضا رشیدیان در بازدید از واحد تولیدی زیتون که کارگران آن را مردان دارای سابقه زندان و یا زنان سرپرست خانوار تشکیل دادند، گفت: همه انسان‌ها دارای فطرت پاک هستند و در همه ما روح خداوند جاری ست.

وی افزود: افرادی که به هردلیل دوره زندان را گذراندند و دارای سابقه محکومیت هستند، بعد از آزادی باید به جامعه برگردند، زیرا جامعه به تک تک این افراد نیاز دارد.

استاندار خراسان رضوی گفت: واحد‌های تولیدی با الگوگیری از واحدتولیدی زیتون آرشیا به جذب این افراد کمک کنند، زیرا اگر این افراد مشغول به کار شوند، معضلات اجتماعی نیز کمتر می‌شوند.

رشیدیان با بیان اینکه در این واحد تولیدی 1000 نفر از افراد آسیب دیده مشغول به کار هستند، افزود: چنین واحد‌هایی که تکثیر کار خیر را می‌کنند، باید از سمت همه مسئولان ذیربط مورد حمایت قرار گیرند.

گفتنی ست؛ جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع با ریاست استاندار خراسان رضوی پس از بازدید از دو واحد تولیدی زیتون آرشیا و نیان الکترونیک با حضور مسئولان استانی و مدیران برخی شرکت‌های تولیدی برگزار شد.

انتهای پیام// ف. ح
 
 
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر