کد خبر: ۶۵۸۵۰۶۵
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی مطرح کرد؛

حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی گفت: مسئولان باید تمام تلاش خود را به کار گیرند تا غبار محرومیت را از چهره خراسان شمالی و مرکز آن بزدایند.

تالار سرمایه گذاری فرصتی برای زدودن غبار محرومیت از چهره مرکز استانبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جواناز  بجنورد؛  حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به برگزاری تالار بین المللی مذاکرات در مرکز استان گفت: برگزاری این رویداد می‌تواند در روند توسعه مرکز استان تأثیر گذار باشد به شرطی که مسئولان از آن نهایت بهره را به نفع مردم ببرند.

وی اظهار کرد: بهره گیری از فرصت‌های موجود در بخش‌ها صنایع دستی، گردشگری ، فضای شهری و ... می‌تواند سبب پیشرفت بجنورد شده و به دنبال آن توسعه پرشتاب سراسر استان را رقم بزند.

حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به عمده چالش‌های پیش روی مدیریت شهری در مرکز استان گفت: برکت در کار جمعی است، مردم می‌توانند در کنار مسئولان شورای شهر و شهرداری در توسعه شهر نقش موثری داشته باشند. همه باید دست به دست هم دهیم تا خراسان شمالی و مرکز استان را به منطقه‌ای گردشگری و دارای رونق اقتصادی تبدیل کنیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی ابراز امیدواری کرد تا با استفاده از فرصت به وجود آمده و حضور سرمایه گذاران ملی بین المللی، روند توسعه استان با شتاب بیشتری اتفاق بیفتد و خراسان شمالی به مقصد سرمایه گذاری و گردشگری  تبدیل شود.

انتهای پیام/ ب

برگزاری تالار بین المللی سرمایه گذاری مذاکرات در خراسان شمالی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر