کد خبر: ۶۵۸۵۵۴۳
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹

مدیر سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی گفت:در صورت بازگشايی در مشترک تجاری بین منطقه ویژه اقتصادی و بازارچه ماهیرود صادرات از استان تا دو برابر افزایش می یابد.

به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛زارعی مدیر سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی گفت:ایجاد در مشترک در مرز ماهیرود از مصوبات هیئت وزیران بود که در دوران استاندار قبلی احداث و به بهره برداری رسید.

 

وی افزود:پس از گذشت مدتی این در مشترک مرزی بسته شد و هم اکنون این روزها در پی سفر معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور این موضوع در حال بررسی است.

 

زارعی گفت:وزارت کشور در حال پیگیری حل مشکل در مشترک در مرز ماهیرود است و بر اساس وعده های داده شده تا یک هفته آینده این مشکل برطرف می شود.

 

مدیر سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی افزود:با توجه به درخواست های مکرر تجار افغان برای بازگشایی در مشترک تجاری در مرز می توانیم ترانزیت خارجی داشته باشیم.

 

وی اظهار کرد:از آنجا که فعالیت اصلی بازارچه مرزی خرده فروشی است در صورت بازگشایی این در تجاری،ترانزیت کالا از ماهیرود به حداقل چند برابر افزایش می یابد.

انتهای پیام/غ

افزایش دو برابری صادرات در مرز ماهیرود با در مشترک تجاری

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر