کد خبر: ۶۵۸۵۵۹۰
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸

مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت:سیزدهمین دوره جشنواره تعاونی‌های برتر خراسان رضوی آغاز شده و در حال حاضر بیش از ۱۰۲۶ شرکت تعاونی و اتحادی در این جشنواره ثبت نام کرده اند.

سیزدهمین جشنواره ملی تعاونی‌های برتر خراسان رضویبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ،اسماعیل سلطان خواه افزود:در این جشنواره شرکت‌هایی در اولویت قرار خواهند گرفت که صورت‌های مالی دو سال اخیر آن‌ها آماده باشد، مجامع عمومی در زمان مقرر برگزار شده باشد، تعداد اشتغال زایی بیشتری داشته باشند و سایر آیتم‌هایی که در سایت تعاون مشخص شده است.

وی ادامه داد:در این دوره 22 تعاونی برتر در گرایش‌های مختلف و 3 اتحادیه برتر انتخاب خواهیم کرد.

مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی تصریح کرد:تعاونی‌ها و اتحادیه‌هایی که بعنوان برتر انتخاب می‌شوند بازدید‌های میدانی داوران وزارت تعاون از آن‌ها انجام خواهد شد و تعاونی برتر کشوری در هر گرایش مشخص می‌شود.

اسماعیل سلطان خواه افزود:آیتم‌هایی که امسال برای تعاونی‌ها در نظر گرفته شده است نسبت به سال قبل بیشتر و علاوه بر تیم داوری استانی، تیم داوری کشوری نیز به طور مستقیم از برترین‌ها بازدید خواهند نمود.

گفتنی است شرکت‌ها و اتحادیه‌های تعاونی تا 16 تیر ماه 97 فرصت دارند تا با مراجعه به سایت www.taavonibartar.ir در این جشنواره ثبت نام نمایند.
 
انتهای پیام// ج.ر
 

ثبت نام سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر آغاز شده است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر