کد خبر: ۶۵۸۵۹۱۰
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۷
آذری جهرمی تاکید کرد:

وزیر ارتباطات و فناوی اطلاعات ابراز داشت که در جهت رفع محرومیت از مناطق کمتر توسعه یافته توسط گروه های جهادی می توان از اعتبارات USO (طرح خدمات الزامی روستایی) نیز بهره برد.

وزیربه گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نشست هم اندیشی محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مجموعه وزارت ارتباطات برگزار شد.

در این نشست که سعید مهدیون فرمانده مرکز بسیج وزارت ارتباطات و شهبازي رییس سازمان بسیج مهندسین کشور و فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مجموعه وزارت ارتباطات حضور داشتند

آذری جهرمی با اشاره به حضور بسیجیان و ایثارگران در مجموعه وزارت ارتباطات که مایه مباهات برای این مجموعه و گسترش فرهنگ بسیج و ایثار است، گفت: نقش بسیج در تشکیل گروه های جهادی باید به رفع محرومیت و ایجاد بستر شبکه های اجتماعی در جهت اطلاع رسانی و گسترش فرهنگ و هم افزایی نیروهای متخصص منجر شود.

وی در این نشست تاکید کرد: در جهت رفع محرومیت از مناطق کمتر توسعه یافته توسط گروه های جهادی می توان از اعتبارات USO (طرح خدمات الزامی روستایی) نیز بهره برد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همکاران خود در مجموعه وزارت تاکید کرد: با تاسی از سخنان ائمه معصومین و مقام معظم هبری با تلاش و جدیت در جهت تعالی و گسترش فرهنگ اسلام ناب محمدی که همان توجه به آحاد مردم و رفع مشکلات آنان است از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

بر اساس این گزارش، در این نشست مهدیون فرمانده مرکز بسیج وزارت ارتباطات ضمن ارایه گزارشی از فعالیت ها و توانمندی های بسیج وزارت ارتباطات به ادامه همکاری و تعامل مرکز مقاومت بسیج در خصوص طرح های ارتباطات و فناوری اطلاعات در جهت رفع محرومیت و تشکیل گروه های جهادی در مناطق محروم و همچنین در زمان بحران تشکیل گروه های امداد و نجات تاکید کرد.

در ادامه این نشست شهبازی رییس سازمان بسیج مهندسین کشور با تشکر از وزیر ارتباطات در خصوص تعامل با بسیج و ایجاد روحیه انقلابی و تفکر بسیجی در مجموعه وزارت ارتباطات، به توانمندی های بسیج مهندسین در کشوراشاره کرد و همچنین مباحثی را درباره استفاده بهینه از نیروهای متخصص برای همیاری و کمک به سازندگی و اجرای طرح های مهندسین در حوزه ارتباطی کشور، ایجاد شبکه های اجتماعی متخصصین و پیاده سازی نظام مسایل در جهت کمک به کارآمدتر کردن دستگاه های کشور عنوان کرد.

در پایان جمعی از فرماندگان حوزه های بسیج نظرات خود را در این نشست با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح کردند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر