کد خبر: ۶۵۸۶۰۸۷
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵

مدیر صنعت، معدن و تجارت اسلام‌آباد غرب مهمترین اقدامات صورت گرفته در سه ماهه نخست سال‌جاری اداره صنعت،‌ معدن و تجارت شهرستان اسلام‌آباد غرب را تشریح کرد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه مسعود محمدی مدیر صنعت، معدن و تجارت اسلام‌آباد غرب گفت : پس از 2 سال از آخرین جلسه پایش آرد و نان، بالاخره جلسه‌ای بدین منظور تشکیل شد.

وی گفت : نصب تابلو براساس فرمت مشخص در خبازی‌های آزاد‌پز، رعایت یک روز تعطیل هفتگی در راستای افزایش بهداشت محیط و بهداشت فردی، ‌ایجاد گشت مشترک بازدید از خبازی‌های سطح شهرستان و ممنوعیت فروش نایلون در محل خبازی به درخواست اداره بهداشت از مهم‌ترین مصوبات جلسه مذکور بود.

وی از مجهز شدن بیش از 90 درصد از خبازی‌های سطح شهر به موتور برق خبر داد و افزود: همواره یک روز در هفته گشت مشترک خبازی صورت می‌گیرد.

محمدی افزود : تعداد 166 پرونده تعزیراتی از ابتدای سال تا پایان خرداد‌ماه صرفا توسط بازرسان این اداره تشکیل و طی‌نامه به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده است.

وی افزود : انتخابات صنفی بسیاری به صورت الکترونیکی در سطح شهرستان صورت گرفت که آرایشگران مردانه،‌ خواربارفروشان تعمییرکاران اتومبیل،‌ فروشندگان لوازم خانگی،‌ پارچه‌فروشان و فروشندگان فرش و موکت از جمله این اتحادیه‌ها بودند.

محمدی گفت : برگزاری دوره آموزشی فرش دستباف با 80 کار‌آموز و معرفی آنان به بانک‌های عامل در راستای دریافت تسهیلات و ایجاد اشتغال 50 نفر، تولید 188 مترمربع فرش دستباف و طرح‌های پشتیبان که در سامانه مشاغل خانگی توسط این اداره بررسی و مورد تایید قرار گرفت.

وی به 37 واحد‌ صنعتی خسارت‌دیده ناشی از زلزله اشاره و بیان کرد: شهرستان اسلام‌آباد غرب بعد از کرمانشاه بزرگ‌ترین شهرستان استان است و به طبع بیشترین حجم کار را دارد، اما شاهد کاهش چهار نفر از کارکنان اداره بوده‌ائیم که تاکنون نیز جایگزینی نداشته‌اند و خواهان توجه خاص در راستای رفع این مشکل هستیم.

 

 

انتهای پیام/د

 

 

شهرستان اسلام‌آباد غرب بعد از کرمانشاه بزرگ‌ترین شهرستان استان است

 

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر