کد خبر: ۶۵۸۷۷۸۷
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶

دبیر کل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: ایران ظرفیت بالایی برای تولید و تامین مصالح ساختمانی مورد نیاز کشور‌های سطح منطقه دارد.

ظرفیت‌های مناسب ایران برای توسعه صادرات مصالح ساختمانیبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، علیرضا اشرف عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید از امکانات نمایشگاه بین‌المللی بوشهر اظهار داشت: استان بوشهر در عرصه اقتصادی و صنعتی دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی است.

وی اضافه کرد: همجواری استان بوشهر با خلیج فارس یکی از ظرفیت‌های مهم این استان است که فرصت بسیار خوبی برای توسعه صادرات محسوب می‌شود و باید از این ظرفیت به خوبی استفاده شود.

دبیر کل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران از تمرکز بر روی توسعه صادرات صنایع کوچک خبر داد و خاطرنشان کرد: حمایت از صنایع کوچک و متوسط یکی از راه‌های توسعه تولید ملی و صادرات است.

وی با اشاره به وجود ظرفیت‌های مناسب برای توسعه صادرات مصالح ساختمانی، بیان کرد: ایران دارای ظرفیت‌های بالایی در تولید مصالح ساختمانی است و منطقه نیز به محصولات تولیدی کشورمان نیاز دارد.

اشرف تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه‌هایی با محور مصالح ساختمانی می‌تواند نقش بسیار مهمی در معرفی ظرفیت‌های این بخش و توسعه صادرات چنین محصولاتی داشته باشد.

دبیر کل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران ادامه داد: به منظور توسعه فضا و امکانات نمایشگاه بین المللی بوشهر باید اقدامات لازم انجام شود و به عنوان نمایشگاه منطقه‌ای خلیج فارس مطرح شود.

انتهای پیام/م

ایران ظرفیت بالایی برای تامین مصالح ساختمانی کشورهای منطقه دارد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر