کد خبر: ۶۵۸۹۲۹۳
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶
مدیر کل کمیته امداد استان تهران مطرح کرد؛

محسن ولیئی گفت: ۳۸ خانوار اقلیت دینی با جمعیت ۴۳ نفر در شهر تهران از خدمات کمیته امداد بهره‌مند هستند.

بهره مندی 38 خانوار اقلیت دینی ساکن تهران از خدمات کمیته امدادمحسن ولیئی مدیرکل کمیته امداد استان در گفت وگو با خبرنگار  حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه خدمات کمیته امداد به همه نیازمندان ارائه می‌شود، گفت: هم اکنون 38 خانوار اقلیت دینی با جمعیت 43 نفر در شهر تهران تحت حمایت کمیته امداد هستند.

وی با اشاره به اینکه منطقه 8 تهران با 14 خانوار بیشترین مددجوی اقلیت دینی را دارد، ادامه داد: منطقه 7 و 4 نیز با پنج و چهار خانوار در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با تاکید بر اینکه همه تلاش این نهاد حمایتی ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان و فقرزدایی است، بیان کرد: برای ارائه خدمات به نیازمندان، دین و مذهب آنان در نظر گرفته نمی‌شود.

ولیئی به اشاره به اینکه اقلیت‌های دینی برخوردار از خدمات کمیته امداد شامل هموطنان ارمنی، مسیحی و کلیمی هستند، گفت: این افراد در کلان شهر تهران تحت حمایت هستند.

وی یاد آور شد: هم اکنون 53 هزار خانوار در استان تهران از خدمات کمیته امداد استفاده می‌کنند که هر ساله به طور متوسط 10 درصد آن‌ها از تحت حمایت خارج و خانوارهای نیازمند دیگری تحت حمایت قرار می‌گیرند.

ولیئی با بیان اینکه خدمات کمیته امداد بر اساس نیازهای خانوارهای تحت حمایت ارائه می‌شود، ادامه داد: کمیته امداد علاوه بر پرداخت مستمری به خانوارهای نیازمند، خدمات دیگری در قالب طرح اکرام ایتام، محسنین، هزینه‌های تحصیل، درمان، مسکن و سبدکالا به مددجویان ارائه می‌کند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر