کد خبر: ۶۵۸۹۴۶۲
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
سرپرست میراث فرهنگی اردبیل؛

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از معرفی و ارجاع 382 طرح مصوب اشتغال زایی گردشگری در این استان به بانک ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل،نادر فلاحی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تصریح کرد: 68 طرح اشتغال زا در حوزه تسهیلات اشتغال فراگیر با اعتبار 846 هزار و 210 میلیون ریال در کمیته فنی مورد بررسی قرار گرفته است.

وی افزود: از این تعداد 64 طرح با تسهیلات 696 هزار و 611 میلیون ریال و اشتغال زایی هزار و 462 نفر مصوب و به بانک های عامل معرفی شده است که در مرحله تشکیل پرونده هستند.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل ادامه داد: از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی نیز 36 طرح به کمیته فنی استان با ارزش 541 هزار و 300 میلیون ریال ارسال شد.

فلاحی اضافه کرد: از این تعداد 23 طرح با تسهیلات 421 هزار و 100 میلیون ریال و اشتغال 475 نفر مصوب و به بانک های عامل جهت بررسی و تشکیل پرونده معرفی شده است.

وی اضافه کرد: از محل تسهیلات مشاغل خانگی سال 96 نیز 295 طرح مستقل و پشتیبان با اشتغال 495 نفر و تسهیلات 35 میلیارد ریال به بانک های عامل جهت پرداخت معرفی شده و در حال پرداخت است.

انتهای پیام/ح

تسهیلات اشتغال پایدار روستایی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر