کد خبر: ۶۵۸۹۸۶۹
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹

مجری بازسازی شبکه فاضلاب اصفهان گفت : با توجه به خسارت ها ی ناشی از ریزش فاضلاب ها ، اولویت بازسازی شبکه های فاضلاب اصفهان با مناطق فوق بحرانی و بحرانی است.

محسن بیشه ای در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،در مورد  پیشرفت  شرکت آبفا در بازسازی  شبکه های فاضلاب اصفهان تصریح کرد : با توجه به قدمت 50 ساله ی شبکه ی فاضلاب اصفهان و ضرورت  تسریع روند بازسازی ،در حال تلاش و پیگیری برای تکمیل سریع تر این پروژه هستیم.

وی ادامه داد :  در حال حاضر با جود تحریم های  دوسال اخیر در جهت ورود  ماشین های بازسازی که  تنها در چند کشور محدود اجرا می شود ، خوشبختانه مراحل دریافت مجوز شورای اقتصاد ،انتخاب پیمانکار  و تامین منابع مالی از خط اعتباری چین  را پشت سر گذاشته و در حال اجرای طرح هستیم.

مجری بازسازی شبکه فاضلاب اصفهان با اشاره به اینکه طبق مصوبه هیات دولت بودجه ی 200 میلیون یورویی  بازسازی شبکه فاضلاب اصفهان طی چهار مرحله در اختیار مسئولان اصفهان قرار می گیرد و در حال حاضر فقط یک چهارم از این بودجه به اصفهان رسیده است گفت : در طول این مدت قسمت قابل توجهی از این پروژه انجام و بیش از صد کیلومتر از شبکه های ضروری  شناسایی شده است.

بیشه ای با بیان اینکه اولویت اجرای این طرح   با نقاط فوق بحرانی و بحرانی است  ادامه داد : در حال حاضر   در حال  تکمیل این نقاط هستیم و سعی می کنیم تا پایان امسال تمامی این نقاط بازسازی شود.

به گفته ی وی نقاط دیگر نیز با استفاده از روش های روز دنیا در دست اجرا و پژوهش است.

مجری بازسازی شبکه فاضلاب اصفهان در باره مشارکت  شرکت های خارجی در پروژه ی بازسازی شبکه  فاضلاب اصفهان  گفت :پیمان کاران آلمانی و ایرانی باهمکاری هم و با کمک خط اعتباری چین درحال اجرای این پروژه هستند.

 بیشه ای در پایان به حمایت شهرداری های مناطق مختلف اصفهان از این پروژه ی عظیم اشاره کرد و افزود :  بدون همکاری شهرداری ها هیچ عملیاتی انجام نمی شد. 

 

انتهای پیام/م

 

بازسازی شبکه های فاضلاب اصفهان 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر