کد خبر: ۶۵۹۲۲۸۴
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
کد خبر : ۶۵۹۲۲۸۴
گروه : همدان » همدان

مدیر سرپرستی موسسه تأمین درمان بسیجیان استان همدان گفت: نخستین درمانگاه سلامت به همت موسسه تأمین درمان بسیجیان این استان احداث می شود.

احداث نخستین درمانگاه سلامت در همدانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ محمد مرادی، مدیر سرپرستی موسسه تأمین درمان بسیجیان استان همدان  به کلنگ‌ زنی پروژه درمانگاه سلامت (مهر شفا) اشاره کرد وافزود: این درمانگاه وابسته به موسسه تأمین درمان بسیجیان سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان است.

وی با بیان اینکه برای احداث این پروژه 4 تا 5 میلیارد تومان هزینه پیش‌ بینی شده است، افزود: این درمانگاه در سه طبقه در زیربنایی به مساحت 2 هزار مترمربع در راستای خدمات‌رسانی به مردم به ویژه بسیجیان احداث می‌شود.

مدیر سرپرستی موسسه تأمین درمان بسیجیان استان همدان ادامه داد: این درمانگاه پس از بهره برداری در بخش‌های مختلف از قبیل عمومی، دندانپزشکی، رادیولوژی، فیزیوتراپی، سونوگرافی و تخصص‌های گوناگون ارائه خدمت می‌کند.

مرادی با اشاره به اینکه یک تا دو سال برای تکمیل این پروژه پیش‎‌بینی شده است، گفت: این درمانگاه با حضور معاون مدیرعامل موسسه تأمین درمان بسیجیان، نماینده ولی فقیه در استان همدان و جمعی از مسئولان استانی و سپاه انصارالحسین(ع) همدان در بلوار شهید خلبان «بختیاری» شهرک فرهنگیان کلنگ‌زنی شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر50 درمانگاه سلامت در سطح کشور در حال فعالیت هستند، تصریح کرد: 18 درمانگاه نیز در مراکز استان‌ها در حال ساخت است که یکی از آنها نیز استان همدان است.

مدیر سرپرستی موسسه تأمین درمان بسیجیان استان همدان عنوان کرد: این اولین درمانگاه سلامت(مهر شفا) در سطح استان همدان است که کلنگ‌ زنی شد.

مرادی با اشاره به اهداف مؤسسه تأمین درمان بسیجیان یادآور شد: علاوه بر درمان مستقیم خدمات دیگری نیز از طریق این موسسه در قالب در مان غیر مستقیم ارائه می شود.

وی افزود: یکی از خدمات این مؤسسه نیز طرح درمانی زوج‌های نابارور است که در این راستا با مرکز رویان تهران و مرکز شهید صدوقی یزد قرارداد بسته‌ایم که بحث اسکان و 3 میلیون تومان نیز هزینه درمان آنها از طرف موسسه پرداخت می‌شود.

مدیر سرپرستی موسسه تأمین درمان بسیجیان استان همدان با بیان اینکه در این خصوص با سه مرکز دیگر نیز در حال عقد قرارداد هستیم، ادامه داد: از دیگر خدمات مؤسسه بیمه تکمیلی بسیجیان است که سال گذشته با بیمه دانا قرارداد داشتیم که برای جراحی 7 میلیون تومان و برای خدمات بستری و سرپایی حدود 3.5 میلیون تومان تعهد داشت.

مرادی در پایان تاکید کرد: این درمانگاه با هدف ارائه خدمات درمانی به آحاد مردم به ویژه بسیجیان و خانواده‌های آنان در نقاط محروم و کم برخوردار شهر احداث می‌شود.

انتهای پیام/ب

نخستین درمانگاه سلامت در همدان احداث می شود

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر