کد خبر: ۶۵۹۶۴۲۹
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳

رئیس هیات هاکی استان همدان از برگزاری مسابقات هاکی 5 قهرمانی امیدهای کشور در همدان خبر داد.

مسابقات هاکی 5 قهرمانی کشور در همدانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ جواد جعفری،رئیس هیات هاکی استان همدان، با اعلام میزبانی همدان در این دوره از مسابقات هاکی چمنی کشور گفت: در این مسابقات 8 تیم باهم به رقابت می پردازند.

وی اظهار داشت: رقابت در دو گروه برگزار می شود که تیم همدان در گروه نخست این رقابتها به مصاف تیم های سمنان، آذربایجان شرقی و کرمانشاه می رود و در گروه دیگر تیم های مرکزی، اصفهان، آذربایجان غربی و گلستان با هم رقابت می کنند.

جعفری اضافه کرد: این مسابقات در مجموعه چمن مصنوعی هاکی شهید بهشتی همدان به مدت سه روز برگزار می شود.

وی ابراز کرد: تعداد بازیکنان مسابقات هاکی چمنی، یازده نفر می باشد که در این نوع مسابقه تیم ها به صورت 5 نفره بازی می کنند.

رئیس هیات هاکی استان با تاکید بر ظرفیت همدان در میزبانی مسابقات هاکی کشور ادامه داد: همدان هر ساله میزبانی مسابقات هاکی کشوری در رده های سنی مختلف را داشته است و تاکنون نیز میزبان مسابقات مختلف هاکی در همدان بوده ایم.

وی افزود: همدان ظرفیت این را دارد که میزبانی مسابقات بین المللی هاکی سالنی و چمنی را عهده دار شود چرا که هم زیر ساخت های لازم و فضاهای ورزشی استاندارد فراهم است و هم هتل های ستاره دار برای اسکان تیم های خارجی را در شهرستان داریم.

انتهای پیام/ ش

مسابقات هاکی در همدان

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر