کد خبر: ۶۵۹۷۰۲۴
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳

همزمان با هفته بهزیستی، دو مرکز توانبخشی و پایگاه سلامت با حضور معاون پیشگیری بهزیستی استان، فرماندار میبد و جمعی از مسئولین درشهرستان میبد افتتاح شد.

فلاح رئیس اداره بهزیستی شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد گفت: برای بازسازی و تجهیزپایگاه سلامت آستان امید با زیربنا ۲۱۰ مترمربع و مرکز توانبخشی سارینا با زیربنای ۲۸۰ مترمربع مجموعا ۳۸۵ میلیون تومان از محل غیردولتی هزینه شده است.

فلاح افزود: در حال حاضر ۱۰ مرکز توانبخشی درشهرستان میبد فعالیت دارند که از معلولین ذهنی، جسمی حرکتی و روانی مزمن دراین مراکز نگهداری می‌شود.

وی نگهداری بچه‌های معلول زیر ۱۵ سال ذهنی درمراکزتوانبخشی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، ارائه خدمات مشاوره‌ای، روانشناختی، آموزشی، خیریه‌ای را از فعالیت‌های پایگاه‌های سلامت عنوان کرد.

فلاح خاطرنشان کرد:۱۶ موسسه خیریه و همسو با بهزیستی درشهرستان میبد وجود دارد که امیدواریم با این حرکت خوبی که این هفته انجام می‌شود چرخه خدمات توانبخشی درشهرستان میبد کامل شود.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان میبد تصریح کرد:هدف بهزیستی این است که بچه‌ها تحت آموزش تخصصی توانبخشی و توان پزشکی قرار بگیرند و بتوانند بازتوانی خودشان را به دست آورند.

انتهای پیام/ ا

دو مرکز توانبخشی در شهرستان میبد افتتاح شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر