کد خبر: ۶۶۲۸۲۴۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: رفع مشکلات کارکنان و پرسنل انتظامی باعث می شود سطح دغدغه های آنان کاهش یافته و بهتر به مردم و شهروندان خدمت کنند.

امان اللهی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه  گفت : اصلی ترین سرمایه هر سازمان نیروی انسانی آن است که می توانند اهدف و برنامه های تبئین شده را اجرایی کنند.

وی گفت : شعار پلیس از همان ابتدا خدمت به مردم و تامین امنیت آن ها بوده است که این امر باید با تلاش کارکنان محقق شود و آن هم مستلزم این است که عضو مجموعه نیروی انتظامی از دغدغه های ذهنی و فکری آزاد باشد.

سردار امان اللهی خاطرنشان کرد: اگر می خواهیم به مشکلات مردم وفادار کشور به عنوان صاحبان اصلی انقلاب که شایسته بهترین خدمات هستند رسیدگی شود، باید به وضعیت کارکنان و پرسنل هر مجموعه توجه شود.

فرمانده انتظامی استان در ادامه با بیان اینکه کارکنان و پرسنل انتظامی کرمانشاه از کم توقع ترین کارکنان نیروهای مسلح هستند، افزود: آن ها حتی اگر در زندکی شخصی خود هزاران گرفتاری و مشکل هم داشته باشند هرگز دست از خدمت به مردم برنمی دارند.

وی تصریح کرد: در این میان فرقی بین کارکنان پایور و خرید خدمتی با کارکنان وظیفه نیست، همه آن ها یک هدف را دنبال می کنند و آن هم تامین امنیت جامعه و تلاش برای رضایتمندی شهروندان است.

 

 

انتهای پیام/د

 

 

شعار پلیس خدمت به مردم و تامین امنیت آن ها است

 

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر