کد خبر: ۶۶۳۹۵۹۷
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۱
رئیس صندوق رفاه دانشجویان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

یزدان مهر گفت: به هر کارگاه مهارت محور دانشگاه فنی و حرفه‌ای ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه ارائه می‌شود.

تسهیلات ویژه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به دانشگاه فنی و حرفه ایذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار   حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص حمایت صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از کارگاه های مهارت محور از دانشگاه ها گفت: طبق تصمیمات اتخاذ شده قرار است به هر کارگاه مهارت محور دانشگاه فنی و حرفه ای 100میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اختصاص و به هر یک از دانشجویان این کارگاه ها مبلغ 10 میلیون تومان تسهیلات ارائه شود.

تجاری سازی علم

وی در خصوص تسهیلات ارائه شده به این دانشجویان افزود: در واقع این تسهیلات برای تجاری سازی علم در اختیار کارگاه ها و دانشجویان قرار می گیرد تا آثار تولیدی خود را به بازار ارائه دهند.

یزدان مهر تصریح کرد: صندوق رفاه با حمایت از این کارگاه ها به آن ها کمک می کند تا آثار و محصولات خود را به فروش برسانند، برخی از آن ها گروه های 10 نفره‌ای تشکیل داد اند و برخی نیز آثار خود را برای فروش به کشورهای دیگر صادر کرده اند.

یزدان مهر با تاکید بر حمایت جدی از کارگاه های مهارت محور یادآورشد: تفاهم نامه ای نیز با دانشگاه فنی و حرفه ای به امضا رسیده است که بر طبق آن با ساخت 50  کارگاه مهارت محور در کنار سراهای دانشجویی، دانشجویان می توانند از اوقات فراغت خود به نحو مطلوبی استفاده کنند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر