کد خبر: ۶۶۵۸۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۷

پس از انتشار مقاله جنجالی ضدترامپ در روزنامه نیویورک‌ تایمز، اکنون مقامات ارشد دولت آمریکا یکی پس از دیگری اعلام می‌کنند که نویسنده این مقاله نیستند.

سارا سندرز: نویسنده بزدل مقاله نیویورک‌تایمز من نیستمبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، سارا سندرز، سخنگوی کاخ سفید، نیز به انتشار مقاله بی‌نام نیویورک‌ تایمز واکنش نشان داد.

روز چهارشنبه مقاله‌ای با عنوان «من یکی از اعضای  گروه مقاومت علیه ترامپ در دولت او هستم»، در روزنامه نیویورک تایمز منتشر شد که نشان‌دهنده شکاف و اختلاف جدی بین اعضای دولت ترامپ بود. در بخشی از این مقاله نوشته شده بود: بسیاری از مقامات ارشد دولت آمریکا از داخل این دولت یک هسته مقاومت تشکیل داده اند تا بخش‌هایی از دستور کار دونالد ترامپ را بی‌اثر و آمریکا را در برابر بدترین تمایلات و گرایش‌های وی حفظ کنند.

نیویورک‌ تایمز در توضیح اینکه چرا نام نویسنده این مقاله اعلام نشده،  نوشته است: نویسنده این مقاله یکی از مقامات ارشد دولت ترامپ است، اما به شرط ناشناس‌بودن این نوشته را در اختیار ما قرار داده تا منتشر کنیم.

«سارا سندرز»، سخنگوی کاخ سفید در پیامی توییتری در واکنش به انتشار این مقاله نوشت: رسانه‌ها به‌شدت به دنبال هویت این بزدل ناشناس هستند؛ کسی که حیثیت و کرامت هزاران آمریکایی شرافتمند را لکه‌دار کرده که با افتخار در حال خدمت به کشور و مشغول انجام وظیفه برای دونالد ترامپ هستند. بس کنید.

او در ادمه با افزودن شماره دفتر روزنامه نیویورک‌ تایمز در توییت خود، نوشت: اگر می‌خواهید بدانید این بازنده بزدل چه کسی است به دفتر نیویورک‌ تایمز زنگ بزنید و بپرسید. آنها تنها کسانی هستند که در این اقدام فریب‌آمیز مشارکت دارند. ما در کنار هم هستیم و تمام قد از رئیس‌جمهور دونالد ترامپ حمایت می‌کنیم.

تاکنون معاون اول، وزرای خارجه، دفاع و دادگستری آمریکا اعلام کرده‌اند نویسنده مقاله منتشرشده در نیویورک‌ تایمز نیستند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر