کد خبر: ۶۶۵۹۶۴۲
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰

ستاره شناس آماتور ایتالیایی که با یک تلسکوپ کوچک در حال رصد ماه بود متوجه پرواز همزمان دهها یوفو روی آن شد.

پرواز همزمان دهها یوفو از روی ماه! + فیلم//به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است پرواز همزمان دهها یوفو را از روی ماه به تصویر می کشد. این ویدئو که توسط یک ستاره شناس آماتور تهیه شده است عبور همزمان و هماهنگ 35 یوفو یا شی پرنده ناشناس را از روی ماه نشان می دهد. "آلیسو" که اهل رم ایتالیا است این ویدئو را توسط یک تلسکوپ کوچک تهیه کرد. او هنگامی که با این تلسکوپ در حال رصد ماه بود این اشیاء پرنده را که در حال عبور از روی ماه بودند مشاهده کرد.

او احتمال اینکه این اشیاء پرنده آشغال فضایی یا پرنده باشند بعید دانست. بنا به گفته آلیسو او این ویدئو را یک روز پس از ماه گرفتگی خونین یعنی در تاریخ 1 آگوست تهیه کرد. این ویدئو که در یوتیوب منتشر شده است تاکنون بیش از 3200 بیننده داشته است. انتشار ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت : " بسیار عجیب است. آنها پرنده به نظر نمی رسند و مانند پرندگان پرواز نمی کنند." یکی دیگر از کاربران در کامنتی نوشت : " مسیر حرکت آنها یکی است و آنها در مسیری یکسان در حال پرواز هستند."

گفتنی است؛ این ویدئو یک روز پس از آن منتشر می شود که رویت یک یوفوی عجیب در آسمان ایالت کارولینای شمالی آمریکا خبرساز شده بود.

انتهای پیام/

رویت دهها یوفو روی ماه!

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر