کد خبر: ۶۶۶۷۴۸۹
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸
در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

اشعار مجموعه شعر «و پاییز شعر را آفرید» در قالب های مختلف شعری از جمله غزل، قصیده و شعر نو سروده شده است.

و پاییز شعر را آفرید ایینه شعرهای کلاسیک و نو

افسانه حمیدی شاعر، در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان  در خصوص کتاب جدیدش با عنوان «و پاییز شعر را آفرید» گفت: اشعار مجموعه شعرم با عنوان «و پاییز شعر را آفرید» در قالب‌های مختلف شعری از جمله غزل، قصیده و شعر نو سروده شده است. من شاعری نیستم که سبک خاصی داشته باشم؛ هرچه به ذهنم برسد به روی کاغذ می آورم. برای همین شعرهایم را در قالب های مختلف می سرایم.

وی در خصوص استقبال مخاطبان از قالب قصیده بیان کرد: حس می کنم قصیده ای که می گویم با سبک قدیم آن تفاوت دارد. در قدیم یک بخشی از قصیده مطلع آن بود؛ پس از مطلع شعر تا چهل، پنجاه بیت ادامه پیدا می‌کرد. با اینکه قصاید من کوتاه است، استقبال مخاطب از آن خوب بود. احساس می کنم مردم حوصله شنیدن شعرهای طولانی را ندارند و دوست دارند بیشتر شعرهای کوتاه را بشنوند.

این شاعر افزود: هم اکنون کتاب داستان کوتاه و رمان در دست نگارش دارم. فکر نمی کنم این کتاب ها به این زودی منتشر شوند. نگارش آنها را آغاز کرده ام و به نظرم شش ماه یا یک سال آینده کتاب ها منتشر خواهد شد. به دلیل اینکه از انتشارات نگار تابان راضی بودم، برای انتشار این کتاب هایم هم دوباره با همین انتشاراتی کار می‌کنم.

انتهای پیام/

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر