کد خبر: ۶۶۶۸۲۹۲
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
سردار کوثری:

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه گفت: ضدانقلاب نباید خیال کند هر غلطی که خواست می‌تواند انجام دهد بدون آنکه پاسخی از سوی نیرو‌های مسلح ایرن دریافت کند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار کوثری جانشین قرارگاه ثارالله سپاه با بیان اینکه یاوه‌سرایی‌ها و بلوف‌های پژاک، دموکرات و کومله علیه سپاه اتفاق جدیدی نیست، گفت: سپاه همه اقدامات نابخردانه گروهک‌های ضدانقلاب را با ضربات سنگین‌تری پاسخ می‌دهد.

گروهک‌های ضد انقلاب زیر وعده‌های خودشان زدند!

وی با بیان اینکه سپاه از گذشته تا امروز، بار‌ها و بار‌ها گروهک‌های ضدانقلاب اقلیم کردستان را نصیحت کرده و چندین بار به آن‌ها تذکر داده است، عنوان کرد: موقعی که سپاه دید این گروهک‌ها زیر وعده‌های خودشان زدند و مجددا طی چند ماه گذشته در چند نوبت ناامنی‌هایی را ایجاد کردند و در آخرین مورد ۱۱ نفر از عزیزترین فرزندان این سرزمین را به شهادت رساندند، دیگر نصیحت و تذکر را جایز نداشت و انتقام سختی از سران این گروهک‌ها گرفت.

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه افزود: ضدانقلاب نبایدخیال کند هر غلطی که خواست می‌تواند انجام دهد بدون آنکه پاسخی از سوی نیرو‌های مسلح ایرن دریافت کند.

سردار کوثری در پایان با بیان اینکه مردم کردستان در طول ۴۰ سال گذشته لطمات بسیاری را از سوی گروهک‌های تروریستی ضدانقلاب دریافت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: مردم شریف و نجیب کردستان کاملا نسبت به حرکات ناشایست گروهک‌های ضدانقلاب آگاه و توجیه هستند و هیچ‌گاه جنایت‌های بی‌شمار آن‌ها را فراموش نخواهند کرد.

منبع: میزان
انتهای پیام/

سردارکوثری:بلوف‌های پژاک، دموکرات و کومله علیه سپاه اتفاق جدیدی نیست

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر