کد خبر: ۶۶۹۶۲۳۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
امام‌جمعه الشتر مطرح کرد؛

امام‌جمعه الشتر گفت: ظرفیت جوانان متعهد و متخصص برای پیشرفت کشور باید به کار گرفته شود.

  به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ حجت الاسلام سید سجاد موسوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه الشتر ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسن مجتبی (ع) اظهار داشت: محرم و صفر سند مظلومیت و حقانیت اهل بیت (ع) است.

وی گفت: بعد از وجود نبی مکرم اسلام محمد مصطفی (ص) دشمنان اسلام و موقعیت طلبان در صدد ضربه زدن به اسلام و مخالفت با اهل بیت (ع) بودند، اما خاندان رسالت از اسلام دفاع و اسلام را زنده نگه داشتند و با شهادت و تقدیم جان خود بیان کردند که در اسلام هیچ بن بستی وجود ندارد.

امام جمعه الشتر با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان ادامه داد: رهبر فرزانه انقلاب اعلام کردند که دشمن می‌خواهد اسلام و ملت ایران را به بن بست برساند تا هیچ راهی جز سازش با آمریکا وجود نداشته باشد؛ اما دشمنان این آرزوی خود را به گور می‌برند.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه رهبر فرزانه انقلاب اعلام کردند که برای اسلام و ملت ما هیچ بن بستی وجود ندارد، تصریح کرد: کشور برخوردار از جوانان متعهد و متخصص است و باید از ظرفیت جوانان استفاده کنیم.

وی با تاکید بر اینکه راه مقابله با نقشه‌های دشمن توجه به عظمت ایران اسلامی و اقتدار آن و شکست ناپذیری این ملت است که هم به شهادت و هم به صبر باور و اعتقاد دارند، افزود: گرفتن ابزار رسانه از دست دشمن راه حل مقابله با دسیسه‌های دشمن است؛ دشمنی که به دنبال نفوذ و تغییر باور‌ها است و در جنگ روانی از عنصر رسانه استفاده می‌کند، راه مقابله با آن گرفتن ابزار رسانه از دست دشمن است.

امام جمعه الشتر حفظ وحدت و همدلی و یکپارچگی در این ۴۰سال را از عوامل سربلندی ملت ایران دانست و گفت: درصد کمی از گرانی‌ها به دلیل فشار اقتصادی آمریکا است و جنگ روانی که اتفاق افتاده است عامل اصلی بروز گرانی بود.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه همه باید با وحدت و همدلی زیر پرچم ولایت فقیه و با صبر و استقامت و کمک به دولت ۴۰ سالگی انقلاب را جشن بگیریم، تصریح کرد: دشمنان اسلام یکی پس از دیگری ساقط می‌شوند و این آرزو را به گور خواهند برد که جمهوری اسلامی ساقط شود؛ ما از این پیچ اقتصادی عبور خواهیم کرد و با فرماندهی کل قوا همه دسیسه‌ها نقش بر آب خواهد شد.

انتهای پیام/د

ظرفیت جوانان متعهد و متخصص کشور به کار گرفته شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر