کد خبر: ۶۶۹۶۷۷۵
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
طی شش ماهه نخست امسال صورت گرفت؛

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان از برگزاری ۶۴ ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان‌های این استان طی شش ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: شهرستان‌های فهرج، راور، جیرفت و بم بهترین عملکرد را در این راستا داشته اند.

روح الله اسدی، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان گفت: در شش ماهه نخست امسال، ۶۴ ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان های استان کرمان برگزار شده است که شهرستان های فهرج، راور، جیرفت و بم بهترین عملکرد را در این راستا داشته اند.

وی، ریاست این ستاد در شهرستان ها را بر عهده فرمانداران دانست و افزود: این ستادها یکی از شاخص های ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه های دولتی و فرمانداران است.

اسدی تأکید کرد: در بعضی از شهرستان ها متاسفانه امور جوانان اولویت ندارد، این در حالیست که این امر باید به عنوان یک مطالبه عمومی جوانان پیگیری شود.

وی تصریح کرد: در صورت وجود مشکل در دبیرخانه ستاد که بر عهده ادارات ورزش و جوانان است، از طریق آموزش و برکناری مدیران کم کار، دبیرخانه ستاد تقویت می شود و عدم توجه فرمانداران نیز از طریق استانداری و وزارت کشور پیگیری خواهد شد.

اسدی یادآور شد: این ستاد طبق مصوبه شورای عالی جوانان هر ماه باید با موضوعات مرتبط به جوانان از جمله: ازدواج، اشتغال، مشارکت، آموزش، مسکن، هویت، اوقات فراغت و... طبق برنامه مدون و ارسال شده با حضور مدیران 21 دستگاه عضو ستاد برگزار و مصوبات آن در سامانه مربوطه ثبت و رصد شود.

وی با اعلام اینکه اهتمام به امور جوانان نباید به شعار تبدیل شود، افزود: عملکرد مدیران شهرستان و استان در این سامانه قابل رهگیری است، بعضی از دستگاهها به انجام امور اهتمام ویژه ای دارند و در بعضی متاسفانه قصور صورت می گیرد که این گزارش در ارزیابی انتهای سال منتشر می شود.

انتهای پیام/ب

64 ستاد ساماندهی جوانان در شهرستان های کرمان برگزار شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر