کد خبر: ۶۶۹۶۹۴۸
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
مدیرکل هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم عنوان کرد؛

میرهادی گفت:این پیاده‌روی به صورت خودجوش از سوی مردم صورت می‌گیرد و با این حال نیاز است مسیر برای مردم آماده باشد.

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛سیدمحسن میرهادی مدیرکل هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم در جلسه ستاد اربعین حسینی شهرداری قم، با بیان اینکه جلسات متعددی برای اخذ تمهیدات لازم برای میزبانی از زائرین اربعین تشکیل شده است گفت: برنامه‌ریزی اولیه شهرداری با سه موضوع در دستور کار بوده است؛ یکی اقدامات در سطح شهر قم است چرا که قم در محور مواصلاتی 17 استان قرار گرفته و چند سالی است که مساله اربعین به دلیل حضور خیل عظیم زائرین نیازمند خدمات رسانی مطلوب است.

مدیرکل هماهنگی امور خدمات شهری شهرداری قم پیش‌بینی تمهیدات ترافیکی و ایمنی را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: در حوزه اطلاع‌رسانی نیز پیش‌بینی اقدامات لازم صورت گرفته است.

وی پیش‌بینی تشکیل ستادهای خدمات رسانی در مناطق با محوریت هسته مرکزی شهر و مبادی ورودی یادآورشد: سال گذشته در این ستادها با سه زبان اردو، عربی و انگلیسی خدمات رسانی صورت گرفت تا زائرین خارجی هم امکانات لازم را دریافت کنند.

میرهادی بسیج امکانات سامانه 137 برای اطلاع‌رسانی به زائرین اربعین را مورد توجه قرار داد و افزود: افرادی مسلط به زبان‌های عربی، اردو و انگلیسی در این سامانه مستقر خواهند شد تا بتوانند اطلاع‌رسانی مطلوبی به زائرین داشته باشند.

وی با اشاره به برگزاری پیاده‌روی اربعین حسینی در بلوار پیامبر اعظم بیان کرد: این پیاده‌روی به صورت خودجوش از سوی مردم صورت می‌گیرد و با این حال نیاز است مسیر برای مردم آماده باشد.

وی با بیان اینکه روابط عمومی شهرداری 10 سازه برای تبلیغات قرارگاه اربعین در نظر گرفته است عنوان کرد: همچنین سه عرشه پل نیز برای تبلیغات این قرارگاه در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/ح

استقرار افراد مسلط به زبان‌های عربی، اردو و انگلیسی در سامانه ۱۳۷

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر