کد خبر: ۶۶۹۷۳۹۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹
دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) برگزارکرد؛

سومین همایش از سلسله همایش های بررسی ادبیات دینی کودک و نوجوان با محوریت آسیب شناسی متن و تصویر با هدف ارتقای نسبی سطح علمی ادبیات دینی کودک در دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) برگزار شد.

سمینار تخصصی ادبیات دینی کودک و نوجوان با هدف ارتقای سطح علمی ادبیات دینی کودکحمیدرضا نویدی مهر دبیر علمی و اجرایی سمینار تخصصی آسیب شناسی تولیدات عاشورایی کودک درگفتگو خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛  با اشاره به اینکه دانشگاه امام رضا(ع) به عنوان دانشگاه منتسب به عالم آل محمد(ص) ارتقاء سطح علمی ادبیات کودک را یکی از وظایف خود می‌داند گفت: هرساله تلاش می شود همایش های بیشتری با چشم انداز ارجحیت علمی  در حوزه مطالعات دینی  در دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) برگزارشود.

وی با اشاره به برگزاری نشست‌ها و همایش‌های هرساله این دانشگاه با موضوع کودک در هفته ای که به همین مناسبت نامگذاری شده گفت:  در این همایش به ارتقای نسبی سطح علمی ادبیات دینی در حوزه کودک توجه ویژه ای شده است.

نویدی مهرگفت: این همایش در دو منظر نگاه آسیب شناسی از نظر محتوا و شاخص های متنی و آسیب شناسی از دریچه تصویرگری آثار با نیم نگاهی به موضوع پویا نمایی به نقد و تحلیل آثار تولیدی کودک می پردازد.

دبیر علمی و اجرایی سمینار تخصصی(( آسیب شناسی تولیدات عاشورایی کودک)) بیان کرد: کارشناسان صاحبنظردر این همایش با موضوعات  آسیب شناسی ادبیات دینی برای کودکان از منظر مخاطب شناسی، مقدمه ای بر مبانی تصویر گری دینی، ادبیات دینی کودک ونوجوان، نقد انیمیشن فهرست مقدس به سخنرانی پرداختند.

گفتنی است؛ این همایش در ادامه سلسه همایش های بررسی (( ادبیات دینی کودک و نوجوان)) در19مهر از سوی گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه بین المللی امام رضا (ع)  برگزار شده است.

انتهای پیام//ز.م

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر