کد خبر: ۶۷۲۴۸۳۰
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
نماینده ولی فقیه در استان قزوین ؛

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: ایستادگی ما در برابر آمریکا، اتحاد کشور‌های اسلامی را بیشتر می‌کند.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین؛ حجت السلام و المسلمین عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین در خطبه‌های نماز جمعه قزوین گفت: باید بدانیم که ایستادگی ما در برابر امریکایی که درحال فروپاشی است دل‌های مومنان را بیشتر بهم نزدیک می‌کند و همچنین اتحاد کشور‌های اسلامی را در پی دارد.

حجت السلام و المسلمین عابدینی افزود: وظیفه قرآنی همه این است که در وضعیت آشفته امروز آمریکا، ضعف‌های آن‌ها را نشان دهیم و بگوییم چگونه درحال افول است.

وی اضافه کرد: قرآن به ما می‌گوید به کفار و دشمنان اسلام بگویید که از عصبانیت بمیرید، یعنی مرگتان باد، یعنی همان شعار «مرگ بر امریکا» که ما به سران این کشور فریاد می‌زنیم.

امام جمعه قزوین گفت: در این شرایط عده‌ای غربزده، امریکا را کدخدا می‌دانند، این افراد مثل داربستی هستند که زیر خانه کلنگی امریکا قرار گرفته اند تا مانع فروپاشی این کشور شوند.

حجت السلام و المسلمین عابدینی اضافه کرد: غربزدگان داخلی امروز درحال فداکردن خود برای آمریکا هستند و خود را برای حفظ این کشور ضایع می‌کنند.

وی گفت: آمریکا شیطان است و غربزدگان داخلی زیردست و پیرو شیطان شده اند، تا زمانی که ما «مرگ بر امریکا» می‌گوییم شکاف‌های موجود در این کشور عمیق‌تر می‌شود و فروپاشی آن نزدیکتر خواهد شد.

خطیب نماز جمعه قزوین افزود: غربزدگان می‌گویند اگر امریکا یک موشک بزند کشور ما نابود می‌شود، اما رهبری می‌گویند اگر یکی بزنند ۱۰ تا می‌خورند، امروز نیازمند این روحیه در بین مردم خود هستیم.

حجت السلام و المسلمین عابدینی به جنگ ظالمانه علیه مردم یمن اشاره کرد و گفت: شروع این جنگ با آن‌ها بود، اما امروز مردم متدین یمن با جدیت مقابل آمریکایی‌ها و سعودی‌ها مقاومت می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در ادامه به غنی سازی هسته‌ای اشاره کرد و گفت: برخی شایستگی و لیاقت پیدا کردند و غنی سازی ۲۰ درصد را برای مردم به ارمغان آوردند، اما برخی هم آن دستاورد‌ها را که به سختی بدست آمده بود را با سیمان پر کردند و اینجا آدم‌ها شناخته می‌شوند.

حجت السلام و المسلمین عابدینی به در پیش بودن کنگره سه هزار شهید استان قزوین اشاره کرد و افزود: هر نماز گزاری باید عضو فعال و مبلغ مرام شهیدان باشد و در برنامه‌های کنگره سه هزار شهید استان فعالیت و دیگران را نیز به حضور پرشور تشویق کند.

وی با بیان اینکه کنگره مجلس ختم نیست، عنوان کرد: باید بعد از کنگره بیش از گذشته پای کار شهدا و دنبال کننده اهداف آن‌ها باشیم و جامعه را آنگونه بسازیم که شهدا از ما انتظار داشتند.

امام جمعه قزوین با تسلیت سالروز شهادت سردار حسین تهرانی مقدم اظهار کرد: وی سهم بسزایی در پیشرفت‌های نظامی کشور ایفا کرد و این‌ها به برکت عبادت، توکل و اعتقادی که به اهل بیت (ع) داشتند بدست آمد.

انتهای پیام/

خطبه های نماز جمعه قزوین

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر