کد خبر: ۶۷۲۵۴۵۴
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵

معاون قرآن و عترت وزیر ارشاد در احکامی رئیس حوزه معاونت و روابط عمومی، مشاور طرح و برنامه و معاون برنامه‌ریزی و آموزش اداره کل برنامه‌ریزی، آموزش و توسعه مشارکت‌ها را انتصاب کرد.

۳ انتصاب جدید در معاونت قرآنی وزارت ارشادبه گزارشحوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛عبدالهادی فقهی‌زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه «سید فخرالدین اسماعیلی» را به عنوان رئیس حوزه معاونت و روابط عمومی، «ابوالقاسم ایرجی» را به عنوان مشاور طرح و برنامه، و «مریم قاسم احمد» را به سمت معاون برنامه‌ریزی و آموزش اداره کل برنامه‌ریزی ،آموزش و توسعه مشارکت‌ها منصوب کرد.

اسماعیلی پیش از این مشاور معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر کمیته روابط‌عمومی بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم را بر عهده داشته است. قاسم احمد نیز مدیر مرکز قرآن و معارف دین سازمان جهاد دانشگاهی تهران، دانش‌آموخته دکتری در رشته علوم قرآن و حدیث از دانشگاه تهران و دارای مقالات علمی پژوهشی متعدد در این زمینه است. ایرجی نیز سابقه معاون طرح و برنامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، قائم مقام رئیس بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم ، مشاور رئیس بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم و دبیر شورای برنامه‌ریزی بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر