کد خبر: ۶۷۲۷۸۹۰
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱

محمدرسول کاظمی بنیانگذار پیام‌رسان ایرانی آی‌گپ در توییتر اعلام کرد این پیام‌رسان از شرکت روی خط مدیا به شرکت توسعه فناوری‌های هوشمند کیان ایرانیان واگذار شده است.

کاظمیبه گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدرسول کاظمی بنیانگذار و مدیر پیام‌رسان ایرانی آی‌گپ با انتشار رشته‌توییتی در صفحه شخصی خود، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این پیام‌رسان در طول فعالیت خود، اعلام کرد آی‌گپ از شرکت روی خط مدیا به شرکت توسعه فناوری‌های هوشمند کیان ایرانیان واگذار شده است.

کاظمی در توییتر نوشت:

پیام رسان آی‌گپ از شرکت روی خط مدیا به شرکت توسعه فناوری‌های هوشمند کیان ایرانیان واگذار شد. مراتب معرفی و اطلاع‌رسانی تیم مدیریت جدید از سمت شرکت کیان ایرانیان متعاقبا اعلام خواهد شد. در رشته توییت زیر از سال 94 تا کنون مواردی قابل ذکر است.

از سال 94 که شرکت روی خط مدیا وارد عرصه تولید پیام‌رسان بومی شد، سعی کردیم یک محصول کاملاً بومی با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا تولید کنیم.

روی خط مدیا تنها و اولین شرکتی بود که در ایران اقدام به انتشار کلیه کدهای برنامه‌نویسی به صورت متن‌باز نمود و راه را برای گسترش کار متن‌باز در ایران باز کرد.

در طول مدت طراحی و پیاده‌سازی تنها هدف ما ارائه نسخه کاملاً بومی و امن یک پلتفرم پیام‌رسان بود و به این مهم دستیافتیم که برترین پیام‌رسان از نظر تکتولوژی، ساختار و امنیت در بین پیام‌رسان‌های داخلی باشیم.

آی‌گپ تنها پیام‌رسان امن و رمزنگاری شده ایرانی بود که تا امروز هیچ حفره امنیتی نداشته و همواره افتخار می‌کنیم که هیچ اطلاعاتی از کاربران نه به صورت دستوری (قضایی) و نه به صورت حفره‌های امنیتی فاش نشده است.

روی خط مدیا و آی‌گپ بر خلاف همه هجمه رسانه‌ها نه وام گرفت، نه حمایت دولتی شد و تا ابتدای مهرماه سال 97 یک‌ونیم میلیون کاربر فعال را بدون هیچ تبلیغاتی سرویس‌دهی کرد.

در پایان امید است این پلتفرم و پیام‌رسان با قدرت بکار خود ادامه دهد و بنده افتخار کنم روزی بنیان‌گذار این پیام رسان بودم.

کاظمی

کاظمی

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
مطالب مرتبط
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر