کد خبر: ۶۷۳۴۲۸۴
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۰

تئوریه پردازان توطئه با استناد به یک ویدئو عبور شی پرنده سیاه رنگ مرموز در فضا را از کنار راکت فالکن ۹ با فرازمینی‌ها مرتبط دانسته‌اند.

عبور ماهواره جاسوسی فرازمینی ها از کنار راکت فالکن 9! + فیلم//به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که در آن یک شی پرنده سیاه رنگ مرموز در فضا از کنار موشک فالکن 9 اسپیس اکس عبور می کند موجب حیرت نظریه پردازان تئوری توطئه شده است. آنها می گویند شی پرنده سیاه رنگی که از کنار فالکن 9 عبور می کرده شوالیه سیاه یا ماهواره جاسوسی فرازمینی ها بوده است. در این ویدئو که توسط یکی از دوربین های داخل راکت تهیه شده است یک شی راکت مانند مرموز را نشان می دهد که از اتمسفر پرتاب می شود. این شی از کنار فالکن 9 عبور می کند.

این ویدئو دیروز در یوتیوب با کپشن "راکت فالکن 9 در نزدیکی ماهواره شوالیه سیاه" منتشر شد. این ویدئو پس از انتشار حدود 10000 بیننده داشت و اکثر کاربران در کامنت های خود این ویدئو را دلیل قانع کننده ای دال بر وجود ماهواره فرازمینی ها یا شوالیه سیاه در فضا دانستند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت : " این شوالیه سیاه بود." کاربر دیگری در کامنت دیگری نوشت : " واقعا شگفت انگیز است. می خواهم بیشتر درباره شوالیه سیاه بدانم." البته برخی از کاربران نیز نظر متفاوتی داشتند. یکی از کاربران نوشت : " این شی شوالیه سیاه نبود بلکه تنها یک زباله فضایی بود که از کنار راکت فالکن 9 عبور کرد."

 راکت فالکن 9 در تاریخ 15 نوامبر از فلوریدای آمریکا برای ارتباطات ماهواره ای کشور قطر به فضا پرتاب شده بود.

گفتنی است؛ عبور این شی پرنده مرموز از کنار راکت فالکن 9 در حالی خبرساز می شود که چند روز پیش نیز عبور یک شی پرنده درخشان بر روی سطح ماه خبرساز شده بود. این یوفو با سرعت فوق العاده زیادی از روی ماه در حال حرکت بود.

انتهای پیام/

عبور شی پرنده سیاه رنگ مرموز از کنار فالکن 9!

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
علی طاهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
کدوم‌ فرازمینی‌؟پشت این داستانهای کذائی چه مصیبتی نهفته فقط خدا عالمه
کامران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
بهش میاد یک زباله فضایی باشد
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
آمریکایی ها و تعدادی از کشور های غربی جدیداً اخبار زیادی از اشیاء پرنده ناشناس منتشر می کنند. قطعا در پی این فضا سازی رسانه ای اهدافی را دنبال می کنند که یکی از این اهداف می تواند زمینه چینی برای زمانی باشد که صنعت فضایی ایران به کمال می رسد. آنها با طرح موضوع اشیاء پرنده ناشناس که غالباً می تواند حقه های سینمایی یا اشیاء تحت کنترل خود شان باشد، احتمالا این زمینه را فراهم می کنند که با از بین بردن چند ماهواره قدیمی و از رده خارج خودشان و با وانمود کردن اینکه قربانی تهاجم موجودات فرازمینی شده اند با شکار کردن ماهواره های ما و کشور های دیگر انگشت اتهام را به سمت مهاجمان فضایی برده و از بار سنگین مسئولیت امنیت فضایی شانه خالی کنند در هر حال آنها با ما سر دشمنی در همه زمینه‌ها را دارند. مرگ بر آمریکا چه در زمین و چه در فضا.
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر