کد خبر: ۶۷۵۱۴۴۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۵
فخریان در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای، گفت: درحال حاضر ۳۵۰۰ شعبه فروشگاه‌ زنجیره‌ای در کشور فعالیت می‌کنند.

امیرخسرو فخریان، رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای، در گفت وگو با خبرنگار  صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره وضعیت فروشگاه‌های زنجیره‌ای در کشور گفت: درحال حاضر ۳۵۰۰ شعبه فروشگاه‌ زنجیره‌ای در کشور فعالیت می‌کنند.

وی در ادامه از عدم ورود دلالان به اقلام تنظیم بازار خبر داد و گفت: این درحالی است که تنظیم بازار در هر استانی تصمیم گیری می‌شود و فروشگاه‌های زنجیره‌ای هم با مدیریت صحیح توانسند جلوی آن‌ها را بگیرند.


بیشتر بخوانید: توسعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای گامی مؤثر برای صادرات 


فخریان با بیان اینکه میزان تقاضا با حجم تخصیصی کالا همخوانی ندارد افزود: این امر موجب شده که اقلام تنظیم بازاری به سرعت تمام شود که البته این موضوع با مسئولان ذیربط درمیان گذاشته شده است. اگر میزان تخصیص کالا با حجم تقاضا برابر شود می‌توان از طریق مدیریت، شرایط دسترسی آحاد مردم به ویژه اقشار ضعیف، به اقلام تنظیم بازاری را فراهم آورد.

رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه‌های زنجیره‌ای، گفت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای در زمینه تنظیم بازار فعالیت می‌کنند و بدلیل مدیریت واحد و تنظیم شده، امکان اخذ آمار صحیح و واقعی از نیاز‌های هموطنان را داریم و با در اختیار گذاشتن آن، می‌توان به دولت برای برنامه ریزی درجهت ثبات بازار کمک کرد.

انتهای پیام/

جلوی ورود دلالان در بازار اقلام تنظیم بازار گرفته می شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر