کد خبر: ۶۷۵۳۹۱۴
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۱

زوج جوان استرالیایی که قصد داشتند به شکلی عجیب تعیین جنسیت نوزاد خود را با مهمانان جشن بگیرند، با حادثه ای مرگبار روبرو شدند.

جشنی که حادثه ساز شد! + فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، زوج استرالیایی که قصد داشتند تعیین جنسیت نوزاد خود را با شیوه ای عجیب جشن بگیرند خود را در معرض خطری مرگبار قرار دادند. طبق برنامه این زوج اهل جنوب استرالیا پس از فهمیدن جنسیت نوزاد متولد نشده خود با کمک چرخ های عقب خودروی خود قصد داشتند تا مراسم آتش بازی راه بیندازند. در حالی که آنها در داخل خودرو نشسته بودند و با چرخیدن چرخ های ماشین دود رنگارنگ به هوا پرتاب می شد ناگهان اتفاقی وحشتناک رخ داد.

در حالی که همه خودروها در میان دود غوطه‌ور شده بود، ناگهان دو تایر خودرو آتش گرفت و صحنه ای وحشتناک را رقم زد. حاضران و دوستان این زوج که متوجه این حادثه شده بودند بلافاصله به سمت خودرو دویدند و از آنها خواستند تا این کار را متوقف کنند. در ادامه این زوج از خودرو پیاده شدند و آنها توانستند با کمک حاضران آتش را خاموش کنند. بنا بر گزارش 7 نیوز در این حادثه به هیچ فردی آسیب وارد نشد.

پلیس محلی استرالیا ضمن نامعقول دانستن چنین اقداماتی از عموم مردم خواست از کپی برداری چنین اقداماتی خودداری کنند. در بیانیه پلیس که در شبکه 7 نیوز استرالیا توسط " باب گری"، یک سخنگوی پلیس جنوب آدلاید قرائت شد، آمده است: "پلیس در مورد چنین اقدامات مخاطره آمیزی هشدار می دهد. چنین اقداماتی می تواند برای تماشاچیان خطرناک باشد و همچنین خطری واقعی برای آتش سوزی بوته ها  به شمار می رود که مجازات زیادی را در پی خواهد داشت."

گفتنی است؛ وقوع این حادثه در حالی خبرساز می شود که وقوع حادثه مشابه دیگری در سال گذشته در آمریکا خسارات زیادی را به همراه داشت. در این حادثه که در منطقه آریزونا و در آوریل سال پیش رخ داد آتش گرفتن تایر پاترول یک مامور مرزبانی و در نتیجه آتش سوزی بیش از 45000 جریب از زمین های محلی خسارتی بالغ بر 8 میلیون دلار را به بار آورد.

انتهای پیام/

بد شانسی زوج استرالیایی حین برپایی جشن

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر