کد خبر: ۶۷۵۴۸۸۴
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: امروز بازی خوبی انجام دادیم و حقمان ۳ امتیاز این مسابقه بود.

گل محمدی: حقمان 3 امتیاز این مسابقه بود / بازی در نیمه دوم برای ما بودبه گزارش  گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پدیده در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل ماشین سازی تبریز گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و گل هم زدیم. می‌توانستیم گل دوم را بزنیم، اما از موقعیت‌ها استفاده نکردیم و نمایش خوبی در نیمه اول داشتیم و در نیمه دوم هم بازی در اختیار ما بود، اما باز هم روی کرنر گل خوردیم. در مجموع بازی بود که با تمرکز بیشتر می‌توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم.

حق ما گرفتن 3 امتیاز بود 

او ادامه داد: حق ما گرفتن سه امتیاز بود که  این طور نشد، جا دارد از هوادارانمان تشکر کنم که امروز حضور پرشوری داشتند و حمایت خوبی از تیم انجام دادند.

سرمربی تیم پدیده درباره مسائل فنی بازی امروز هم افزود: شرایط بدنی بازیکنانم به گونه‌ای است که کم نمی‌آورند، اما بعد از بازی با سایپا برای ما بازی با سپاهان را گذاشتند و این در حالی است که پنج روز بعد از این بازی باید به میدان می‌رفتیم، اما تیم سپاهان یک هفته استراحت کرده بود، بعد از اینکه بازی ما با استقلال دچار وقفه شد، برنامه‌ریزی صورت گرفته به ضرر ما بود و ما وقتی در کورس قهرمانی هستیم نباید پنج روز تا بازی بعدی استراحت کنیم، اما رقیب مستقیم ما یک هفته استراحت کند.

داور امروز ما را اذیت کرد

او درباره داوری بازی هم خاطرنشان کرد: داور امروز ما را اذیت کرد، من البته عادت ندارم درباره داوری حرف بزنم، اما داوری برای بازی ما گذاشتند که سه بار امسال قضاوت کرده که دو بار آن جنجال‌آفرین شده است، با این داوری، ما تا صبح هم بازی می‌کردیم نمی‌توانستیم گل بزنیم، گل دوم حریف روی خطای بی‌مورد بود که داور آن را کرنر گرفت، وقتی آن را دفع کردیم دوباره سوت زد و آن را تکرار داد که ما دلیلش را نمی‌دانیم. هنوز نفهمیدیم که چرا این کرنر تکرار شد،

گل محمدی افزود: داوری امروز ضعیف بود و نمی‌دانم چرا بعد از هفته هفتم که محروم شده بود، بازی تیم صدر جدول را به او می‌دهند، این داور کیفیت ندارد و نمی‌دانم چرا باید داوری کند. نمی‌دانم چرا او را برای این بازی انتخاب کردند. من از مسئولان باشگاه می‌خواهم تا این مسئله را رسیدگی کرده و به آن اعتراض کنند، چون داور تیم ما را عصبانی کرد.

خیلی‌ها دوست ندارند ما در اینجای جدول ببینند و برایشان سخت است

او ادامه داد: داور با سوت‌های بی‌مورد بازی را خواباند، در یک صحنه بازیکن حریف پایش را گرفته و شاید ما دوست نداشته باشیم توپ را به بیرون بزنیم، اما داور سوت می‌زند. او حق نداشت در این صحنه سوت بزند، چون یا ما دوست داشتیم توپ را به بیرون بزنیم یا نه و شرایط بازیکن حریف هم به گونه‌ای نبود که خطر خاصی او را تهدید کند. داوری امروز عجیب بود چرا که دو بازی او امسال به جنجال کشیده شده. شاید تیم ما بزرگ یا پولدار نباشد، اما دلیل نمی‌شود این رفتار‌ها با ما انجام شود. مطمئنا خیلی‌ها دوست ندارند ما در اینجای جدول ببینند و برایشان سخت است که ما را در این شرایط ببینند و هر کاری می‌کنند تا تیم ما را به پایین بکشند. ما به آینده امیدوار هستیم و کار را امیدوارانه پیش می‌بریم تا اعتماد به نفس بازیکنان بالاتر برود و از باشگاه می‌خواهم که حق بازیکنان را بگیرد.

دوست داریم تیم را در نیم فصل دوم تقویت کنیم

سرمربی تیم پدیده در پاسخ به این سؤال که آیا قصد تقویت تیم را دارید یا نه، ادامه داد: دوست داریم تیم را در نیم فصل دوم تقویت کنیم، اما باید جیب‌مان را هم ببینیم که آیا می‌شود بازیکنان مدنظر را گرفت یا نه، این مسائل بستگی به شرایط باشگاه دارد که بتواند منابع مالی را برای جذب بازیکنان تأمین کند، اما ما باید ابتدا بازی با استقلال را سپری کنیم و بعد به تقویت نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت آن بپردازیم.


بیشتر بخوانید: 


انتهای پیام / 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر