کد خبر: ۶۷۵۵۴۸۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲

دوره آموزشی، توجیهی ویژه رؤسای گروه و کارشناسان قرآن و عترت استان‌های کشور امروز در مجتمع آفتاب ولایت مشهد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ،عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره آموزشی، توجیهی ویژه رؤسای گروه و کارشناسان قرآن و عترت استان‌های کشور که امروز در مجتمع آفتاب ولایت مشهد برگزار شد، گفت: دوره‌های تربیت مدیران با هدف توانمندسازی، ارتقای مهارت‌ها، کسب دانش روسای گروه و کارشناسان استان‌ها برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: معرفی و تبیین برنامه‌های دفتر تبلیغ و ترویج، معرفی و تبیین برنامه‌های اداره کل آموزش و توسعه مشارکت‌ها، مباحث مرتبط با آزمون سراسری و کارکنان دولت و نیز املای حرفه‌ای مدیریت قرآنی از دیگر برنامه‌های این دوره است.

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تبیین ضرورت و چگونگی استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای به ویژه فضای مجازی در ترویج فرهنگ و معارف قرآن و تبیین ضرورت و چگونگی استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای به ویژه فضای مجازی در ترویج فرهنگ و معارف قرآن در روز سوم این دوره برگزار میشود.

دوره آموزشی تربیتی مبین ویژه روسای گروه و کارشناسان قرآن و عترت استان‌ها نیز در مجتمع آفتاب ولایت ۲۳ الی ۲۵ آذر برگزار می‌شود.
 
انتهای پیام//آ.ح
 

ترویج فرهنگ و معارف قرآن در دوره های آموزشی مجتمع آفتاب ولایت 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر