کد خبر: ۶۷۵۵۴۹۳
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان خبرداد:

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: در هشت‌ماهه امسال پنج میلیارد و ۴۲ میلیون تومان به ایتام و محسنین کمک شده که ۸۷ درصد نسبت به سال گذشته بیشتر است.

کمک پنج میلیارد و ۴۲ میلیون تومانی به ایتام و محسنین در هشت‌ماهه امسال به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، سید جواد رضوی مدیر کل کمیته امداد استان سمنان گفت: در هشت‌ماهه سال جاری، ۱۴ میلیارد و ۱۵۲ میلیون تومان کمک‌های مبتنی بر نیاز در استان جمع‌آوری‌شده که این میزان ۱۵۶ درصد تعهد کمیته امداد در این بخش بوده است.

وی افزود: این میزان کمک‌های مردمی نشان می‌دهد که کمیته امداد بیش از یک و نیم برابر تعهد سازمانی خود در سرفصل کمک‌های مبتنی بر نیاز افراد نیازمند و تحت پوشش استان سمنان موفقیت کسب کرده است که البته این امر از نیات خیر نیک اندیشان و مردم استان نشئت می‌گیرد.

سید جواد رضوی گفت: درمجموع سرفصل های محسنین و ایتام، زکات، صدقات و کمک مبتنی بر نیاز ۳۲ میلیارد و ۱۲۱ میلیون تومان در هشت‌ماهه نخست سال جاری پول جمع آوری شده که نشان می‌دهد کمیته امداد در تحقق ۱۴۳ درصد تعهدات خود طی سال جاری تا کنون موفق بوده است.

وی افزود: در هشت‌ماهه امسال پنج میلیارد و ۴۲ میلیون تومان به این قشر کمک شده که ۸۷ درصد نسبت به سال گذشته بیشتر است در صدقات نیز مردم استان طی هشت‌ماهه نخست سال ۹۷ خوشبختانه سه میلیارد و ۸۶۸ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند که در این سرفصل نیز شاهد رشد ۹۶ درصدی بوده‌ایم.

انتهای پیام/ ل

۱۴میلیارد تومان کمک مبتنی بر نیاز در استان سمنان جمع آوری شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر