کد خبر: ۶۷۵۵۵۴۳
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
رئیس اداره آموزش و فناوری صمت استان سمنان خبر داد:

مهدی میرکو گفت: صدور جواز و پروانه فنی و مهندسی در استان ۲۵۰ درصد رشد داشته که صدور این جواز‌ها یک ساله و قابل تمدید است.

رشد دویست و پنجاه درصد صدور جواز و پروانه فنی و مهندسی در استانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، مهدی میرکو رئیس اداره آموزش و فناوری صنعت معدن و تجارت استان سمنان در نشست کارگروه معادن سمنان با اشاره به اینکه صدور جواز و پروانه فنی و مهندسی در استان ۲۵۰ درصد رشد داشته است، گفت: در هشت‌ماهه سال جاری ۱۰ جواز و پروانه فنی و مهندسی در استان سمنان صادرشده است.

وی افزود: هشت مورد از این جواز‌ها فنی و دو مورد مهندسی هستند که فعالیت‌هایشان به ایجاد ایده‌های نو و خلاقانه در عرصه‌های مختلف صنعتی و معدنی در سطح استان سمنان کمک می‌کند.

رئیس اداره آموزش و فناوری صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تصریح کرد: صدور جواز و پروانه فنی و مهندسی در استان باهدف ارتقای فعالیت‌های فنی و مهندسی درزمینهٔ‌های علمی، فنی، ایده‌های نو و خلاقانه، تکنولوژی روز صادر می‌شود.

میرکو در ادامه اظهار داشت: صدورجواز و پروانه فنی و مهندسی در استان یک ساله بوده و قابل تمدید هستند که سامانه بهین یاب می‌تواند جواز‌های مذکور را تنها در دو روز صادر کند.

انتهای پیام / م

صدور ۱۰ پروانه فنی مهندسی در استان سمنان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر