سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی در هوشمند سازی حمل ونقل جاده ای

کرمی گفت: کاهش و حذف واسطه ها و هوشمند سازی بارگیری حمل ونقل جاده ای نقش موثری در جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی داشته است.

سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی در هوشمند سازی حمل ونقل جاده ایبه گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در حاشیه بازدید وزیر راه وشهرسازی از بازارگاه الکترونیکی حمل ونقل جاده ای پین در سومین نمایشگاه حمل ونقل و صنایع وابسته وزارت راه وشهرسازی علی اکبر کرمی مدیرعامل با بیان اینکه هدف از تاسیس این بازارگاه الکترونیکی کمک به تسهیل امور صنعت حمل و نقل و شفاف سازی امور است گفت: پلتفرم آی پین بستر مناسبی برای فعالیت صاحبان بار، کارخانجات، شرکتهای حمل ونقل و رانندگان است.

وی ادامه داد: این سامانه هوشمند اتوماسیون ترابری ویژه مدیریت ترابری کارخانجات و صنایع سبک و سنگین را باقابلیت های رهگیری آنلاین بار، نرخ گذاری حمل، فراخوانی گسترده ناوگان حمل بار، تعامل با شرکتهای حمل ونقل و کنترل و نظارت بر چرخه تامین مواد اولیه و توزیع محصولات تولیدی تدارک دیده و در اختیار تولیدکنندگان و بازرگانان و مدیران صنایع قرار داده است.

وی ادامه داد: سعی خواهیم کرد حمل‌ونقل با کرایه عادلانه، سریع و مطمئن را برای رانندگان ایجاد کنیم.

کرمی با بیان اینکه نزدیک به ۲۰ هزار راننده در سامانه حضور دارند گفت: روزانه صدها راننده به سامانه اضافه واز ارائه تسهیلات ویژه به رانندگان حوزه حمل بار بهره مند می شوند.

کرمی تصریح کرد: اعلان بار هوشمند مرتبط با نوع خودرو و بارگیر، دوسر بار بودن و چندسربار بودن بارها، کرایه های عادلانه، عدم معطلی در مبادی بار، بیمه بدنه و شخص ثالث با اقساط یکساله و تخفیف تا چهل درصدی از مهم ترین مزیت های این بازارگاه الکترونیکی برای رانندگان است.

مدیر عامل آی پین تاکید کرد: شرکتهای حمل و نقل را در جهت حفظ موقعیت شغلی و آینده کاری آنها تدارک دیده است که مزایایی از قبیل مدیریت و کنترل ناوگان ملکی، استیجاری و پیمانی، مدیریت بارها، فراخوانی ناوگان گسترده آی پین و ... را دارا است.

کرمی درباره سرمایه گذاری در این حوزه، افزود: سرمایه گذاری در این صنعت بزرگ جذابیت‌ها و مزیت‌های فراوانی را داراست که تاکنون مبلغ سی میلیارد ریال توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری شده است.

وی بیان کرد: هدفگذاری میان مدت برای بارگیری روزانه 2500 سرویس شهری و جاده ای بر روی سامانه آغاز شده و به خاطر جذابیت زیاد سرمایه گذاری در این شرکت، با علاقمندی و پیشنهادهای سرمایه گذاران بزرگ و هلدینگهای صنعتی روبرو هستیم.

انتهای پیام/

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار