کد خبر: ۶۷۸۷۹۱۸
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران خبر داد

شجاع‌پوریان گفت: ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار نفر شهروند بی‌بضاعت تهرانی از اماکن ورزشی سازمان ورزش شهرداری تهران استفاده می‌کنند.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، ولی‌الله شجاع‌پوریان معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در جریان بررسی لایحه اصلاح تعرفه بهره‌برداری از اماکن ورزشی شهرداری تهران که امروز در دستور کار اعضای شورای شهر تهران قرار گرفت، با بیان اینکه با توجه به ماه‌های پایانی سال ۹۷، پیشنهاد می‌شود که اعضای شورای شهر تهران با این لایحه موافقت نکنند، اظهار کرد: ما زمان کمی برای اجرای این مصوبه پس از تصویب در صحن علنی و ابلاغ آن داریم و در واقع این یک هزینه سنگین برای شهرداری تهران محسوب خواهد شد.

وی پیشنهاد داد که ماه‌های پایانی سال نیز تعرفه‌های اماکن ورزشی شهرداری تهران به همین شکل و منوال ادامه پیدا کند و در واقع افزایش تعرفه‌های اماکن ورزشی در سال آینده مورد توجه قرار بگیرد.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران به افزایش هزینه‌های اماکن ورزشی زیر مجموعه سازمان ورزش شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: ما با هزینه‌های بسیاری از جمله حامل‌های انرژی، حق‌الزحمه پرسنل و هزینه نگهداشت اماکن روبرو هستیم، ضمن اینکه برخی از تاسیسات این امکان فرسوده شده و نیاز به نوسازی دارند. امیدوارم که افزایش تعرفه‌های اماکن ورزشی در سال آینده مورد توجه مدیریت شهر‌ی قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون صددرصد از ظرفیت اماکن ورزشی شهرداری تهران توسط شهروندان استفاده می‌شود، اضافه کرد: در حال حاضر ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار نفر شهروند بی‌بضاعت از این اماکن استفاده می‌کنند.

انتهای پیام /

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر