کد خبر: ۶۷۹۱۰۳۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷

اردوی آمادگی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی صبح روز‌های پنج شنبه و جمعه با یک جلسه تمرین کشتی به پایان می‌رسد.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، آزادکاران پس از پشت سر گذاشتن یک مرحله اردو، مرحله دوم تمرینات خود را از ۱۰ دی ماه در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز کرده اند و در این اردو تمرینات متنوع فنی، ایستگاهی، هوازی و بدنسازی در برنامه ملی پوشان قرار داشته است.

مرحله دوم اردوی تیم ملی کشتی آزاد روز جمعه ۲۱ دی ماه با یک جلسه تمرین کشتی زیر نظر غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی و سایر مربیان به پایان می‌رسد و اردونشینان مرحله سوم تمرینات خود را برای شرکت در جام بین المللی تختی (روز‌های ۱۸ و ۱۹ بهمن ماه در کرمانشاه) از ۲۵ دی ماه آغاز می‌کنند.

آزادکاران تا زمان حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در چین (۳ تا ۸ اردیبهشت ماه) چند مرحله اردو و شرکت در تورنمنت بین المللی جام دانکلوف بلغارستان (۹ تا ۱۲ اسفندماه) به عنوان یکی از تورنمنت‌های رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی را در برنامه دارند.

همچنین مرحله اول اردوی آمادگی تیم ملی کشتی فرنگی صبح فردا (پنج شنبه) با یک جلسه تمرین کشتی به پایان می‌رسد.

این اردو از روز ۱۲ دی ماه در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است و فرنگی کاران در این چند روز تمرینات متنوعی تکنیکی، تاکتیکی، ایستگاهی و بدنسازی را زیر نظر محمد بنا سرمربی تیم ملی و همکارانش پشت سر گذاشته اند.

اردونشینان که امروز به ترتیب صبح و عصر تمرین وزنه و مرور فن را در برنامه دارند، این مرحله از اردوی خود را صبح فردا با یک جلسه تمرین کشتی به پایان می‌رسانند.

طبق برنامه ریزی کادر فنی دومین مرحله اردوی فرنگی کاران از روز ۲۴ دی ماه آغاز و تا زمان حضور در سی و نهمین دوره رقابت‌های بین المللی جام تختی که روز‌های ۴ و ۵ بهمن ماه برگزار می‌شود، ادامه می‌یابد.

تیم ملی تا زمان اعزام به رقابت‌های قهرمانی آسیا در چین (۳ تا ۸ اردیبهشت ماه سال ۹۸) چند مرحله اردو و حضور در دو تورنمنت بین المللی وهبی امره ترکیه (۱۲ تا ۱۴ بهمن ماه) و جایزه بزرگ مجارستان (۴ و ۵ اسفندماه)، به عنوان یکی از تورنمنت‌های رنکینگ سیستم اتحادیه جهانی را در برنامه خود دارد.

رقابت‌های کشتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو روز‌های ۱۲ تا ۱۸ مردادماه سال ۹۹ برگزار خواهد شد که آزاد فرنگی کاران تا زمان حضور در این رویداد مهم حدود ۱۹ ماه زمان دارند.


بیشتر بخوانید:

آزادکاران در جام جهانی شرکت نمی‌کنند

میزبانی اندیمشکی‌ها برای جام تختی روی هوا!


انتهای پیام/

۱۹ ماه تا رقابت‌های کشتی در بازی‌های المپیک توکیو

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر