کد خبر: ۶۷۹۲۸۲۴
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۳

مراسم گلریزان کشتی گیر سابق و مبتلا به سرطان با حضور تعدادی از کشتی گیران، پیشکسوتان و ملی پوشان کشتی، در سالن مرحوم توفیق جهانبخت برگزار شد.

هادی: حمایت از بیماران وظیفه انسانی است/ حسین خانی: مبارزه با سرطان کمتر از قهرمانی نیستبه گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،مراسم گلریزان کشتی گیر سابق و مبتلا به سرطان با حضور تعدادی از کشتی گیران، پیشکسوتان و ملی پوشان کشتی، در سالن مرحوم توفیق جهانبخت برگزار شد. این مراسم با هدف حمایت معنوی از ۵۰ بیمار مبتلا به بیماری خاص به ویژه احسان میرزایی کشتی گیر پیشین در رشته کشتی آزاد و گراپلینگ که از یک سال پیش به بیماری سرطان لنفاوی مبتلا شده است برگزار شد.

میرزایی با تشکر از همدلی و همراهی کشتی گیران با وی در مبارزه با بیماری سرطان گفت: واقعا از این حرکت روحیه بخش خوشحال هستم و امیدوارم بتوانم زودتر از آن چه فکر می‌کردم، به کشتی باز گردم.

ورزشکاران و حاضران در این مراسم، این کشتی گیر را برای دقایقی تشویق کردند تا وی را در مبارزه با این بیماری، حمایت و همراهی کنند.

پرویز هادی دارنده مدال برنز جهان و طلای بازی‌های آسیایی با ابراز خرسندی از حضور در این مراسم گفت: حضور در این مراسم یک وظیفه انسانی است و ما هم با الگوگیری از مرحوم تختی در این مراسم حضور پیدا کردیم تا هم روحیه‌ای برای این کشتی گیر باشد و هم بتوانیم به وی در جهت مداوای بیماری اش کمکی کنیم.

مصطفی حسین خانی نفر سوم کشتی آزاد جهان نیز در این مراسم ­اظهار داشت: این بیماران، قهرمانان زندگی خودشان در مبارزه با بیماری سرطان هستند و مبارزه آن‌ها کمتر از قهرمانی نیست. کشتی گیران و ورزشکاران با منش و الگوی پهلوانی می‌توانند با روحیه دادن با این بیماران، آن‌ها را در مبارزه با بیماری کمک کنند.


بیشتر بخوانید:

هدیه مشکوک اماراتی‌ها به رئیس اتحادیه جهانی کشتی

آمادگی آزاد و فرنگی کاران برای حضور در رقابت‌های مهم سال2019

آزادکاران در جام جهانی شرکت نمی‌کنند


انتهای پیام/

حضور کشتی گیران در مراسم گلریزان بیماران خاص

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر