کد خبر: ۶۷۹۳۸۶۶
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳

در پایان هفته چهاردهم از دور رفت لیگ جوانان و بزرگسالان زنان «جام کوثر»، تیم لوازم خانگی کن صدرنشینی خود را حفظ کرد.

لوازم خانگی کن صدرنشین «جام کوثر» باقی ماند/ بنیاد گیلان در رده دومبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از فدراسیون تکواندو، دیدار‌های هفته سیزدهم و چهاردهم از چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ جوانان و بزرگسالان زنان «جام کوثر» روز گذشته (جمعه – ۲۱ دی‌ماه) با حضور ۳۳۲ تکواندوکار در قالب ۱۶ تیم به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد.

در این دوره از مسابقات، تیم‌های لوازم خانگی کن، هیئت تکواندو شمیرانات، هیات تکواندو استان تهران، ققنوس، هیئت تکواندو البرز، هیئت تکواندو ورامین، هیئت تکواندو شمال‌شرق تهران، باشگاه ورزشی داتیس یزد، بنیاد گیلان، هیئت تکواندو استان گلستان، هیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری، هیئت تکواندو جنو‌ب‌شرق، هیئت تکواندو شهرستان کرج، آینده سازان لوازم خانگی کن، هیئت تکواندو شهرستان بهار و هیئت تکواندو جنوب‌غرب تهران با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

در پایان هفته چهاردهم تیم لوازم خانگی کن با کسب ۴۰ امتیاز و تفاضل ۸۵ صدرنشینی خود را تداوم بخشید، بنیاد گیلان با ۴۰ امتیاز و تفاضل ۷۲ در رده دوم باقی ماند و آینده سازان لوازم خانگی کن نیز با ۳۰ امتیاز جایگاه سومی خود را حفظ کرد.

هفته سیزدهم

  • تیم هیئت تکواندو شمیرانات ۳ – تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد ۵
  • تیم ققنوس ۴ - تیم هیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری ۴
  • تیم هیئت تکواندو ورامین صفر – تیم لوازم خانگی کن ۸
  • تیم هیئت تکواندو شهرستان کرج ۸ – تیم هیئت تکواندو استان تهران صفر
  • تیم هیئت تکواندو شهرستان بهار یک – تیم هیئت تکواندو البرز ۷
  • تیم هیئت تکواندو جنوب‌غرب تهران ۵ – تیم هیئت تکواندو شمال‌شرق تهران ۳
  • تیم آینده سازان لوازم خانگی کن صفر – تیم بنیاد گیلان ۸
  • تیم هیئت تکواندو جنوب‌شرق ۴ – تیم هیئت تکواندو استان گلستان ۴

بهترین ها

  • بهترین داور: زهرا کریمی (گیلان)
  • بهترین سرمربی: نیلوفر صفریان (گیلان)
  • فنی‌ترین بازیکن: مهسا پورمیرزا (گیلان)
  • بهترین سرپرست: ندا ملاقاسمی (داتیس یزد)

هفته چهاردهم

  • تیم هیئت تکواندو شمیرانات ۵– تیم هیئت تکواندو ورامین ۲
  • تیم ققنوس یک - تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد ۷
  • تیم لوازم خانگی کن ۸ - تیم هیئت تکواندو استان تهران صفر
  • تیم هیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری ۴ – تیم هیئت تکواندو البرز ۴
  • تیم هیئت تکواندو شهرستان کرج ۸ – تیم هیئت تکواندو شمال‌شرق تهران صفر
  • تیم هیئت تکواندو شهرستان بهار ۲ – تیم بنیاد گیلان ۶
  • تیم هیئت تکواندو جنوب‌غرب تهران ۴ – تیم هیئت تکواندو استان گلستان ۴
  • تیم آینده سازان لوازم خانگی کن ۶ – تیم هیئت تکواندو جنوب‌شرق ۲

بهترین ها

  • بهترین داور: زهرا کریمی (گیلان)
  • بهترین سرمربی: مینا نعمتی (هیات تکواندو شهرستان کرج)
  • فنی‌ترین بازیکن: مهوش کلانتری (داتیس یزد)
  • بهترین سرپرست: فاطمه اسدی (هیات تکواندو شمیرانات)

گفتنی است؛ پیش از این و با اعلام سازمان لیگ قرار بود دیدار‌های هفته پانزدهم نیز پیگیری شود که با توجه به در خواست تیم‌ها این هفته برگزار نشد.


بیشتر بخوانید:

حضور سرمربی سابق تکواندو در رقابت‌های انتخابی تیم ملی

مقانلو: تیم ملی تکواندو برای کسب سهمیه المپیک باید روی رقابت‌های قاره‌ای تمرکز کند

قنبری: رکورد خوبی در مسابقات آزاد کشوری تکواندو ثبت شد

عبداللهی: قهرمانی جهان منچستر یکی از سنگین‌ترین مسابقات سال ۲۰۱۹ است


انتهای پیام/

نتایج لیگ برتر تکواندو بانوان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر