کد خبر: ۶۷۹۴۶۷۱
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۸

آسمان مازندران امروز صاف تا نیمه ابری از شب با افزایش ابر در ارتفاعات غربی استان همراه با بارش پراکنده باران و برف خواهد بود.

افزایش ابر در ارتفاعات غربی مازندران از امشببه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،  اصغر بسطامی رئیس گروه پیش بینی و پیش آگاهی هواشناسی مازندران گفت: آسمان استان امروز یکشنبه ۲۳ دی صاف تا نیمه ابری از شب با افزایش ابر در ارتفاعات غربی استان همراه با بارش پراکنده باران و برف پیش بینی می‌شود.

وی افزود: وضعیت جوی استان فردا دوشنبه ۲۴ دی ساحلی، جلگه و دامنه‌ها نیمه ابری تا ابری گاهی با بارندگی و در مناطق و محور‌های کوهستانی مه آلود با بارش برف همراه خواهد بود.

بسطامی گفت: در این مدت مقدار بارش برف در البرزجنوبی (ارتفاعات سمت البرز و تهران) بیشتر از محور‌های کوهستانی سمت مازندران پیش بینی می‌شود.

رئیس گروه پیش بینی و پیش آگاهی هواشناسی مازندران گفت:: هوای مازندران سه شنبه و چهارشنبه ۲۵ و ۲۶ دی ماه صاف همراه افزایش دما در دامنه‌ها و ارتفاعات با وزش باد گرم همراه خواهد بود.

بسطامی افزود: آسمان مازندران در روز پنج شنبه ۲۷ دی در مناطق ساحلی و جلگه‌ای بتدریج از سمت غرب استان با بارندگی و وزش باد و در ارتفاعات بتدریج مه آلود با بارش برف پیش بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه عصر پنجشنبه تا ظهر جمعه ۲۸ دی اوج فعالیت سامانه سرد بارشی در استان است، گفت: وضعیت جوی در شهر‌های ساحلی و جلگه‌ای با بارش باران، وزش باد گاهی شدید و کاهش محسوس دما پیش بینی می‌شود.

بسطامی گفت: از نیمه شب تا صبح جمعه در شهر‌های ساحلی و جلگه‌ای با مخلوط باران و برف و در دامنه‌ها، کوهپایه‌ها و ارتفاعات بارش برف، وزش باد شدید، کولاک برف و لغزندگی جاده‌ها دور از انتظار نیست.

انتهای پیام/آ

هوای مازندران ابری است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر