کد خبر: ۶۷۹۵۰۳۵
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
سفیر ایران در دانمارک:

سفیر ایران در دانمارک گفت: اروپا در حالی ادعای مبارزه با تروریسم را دارد که هم از گروه‌های مختلف تروریستی و تجزیه‌طلب میزبانی می‌کنند و هم قربانیان تروریسم را مورد تحریم قرار می‌دهند.

اروپا نمی تواند با متهم کردن غیرواقعی ایران از مسئولیت میزبانی تروریست‌ها شانه خالی کندبه گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، مرتضی مرادیان سفیر کشورمان در دانمارک در صفحه اینستاگرام خود اظهار کرد: کشور‌های اروپایی به زعم خود در حال مبارزه با تروریسم هستند. از یک طرف از گروه‌های مختلف تروریستی و تجزیه‌طلب میزبانی می‌کنند و از طرف دیگر قربانیان تروریسم را مورد تحریم قرار می‌دهند.

وی در ادامه افزود: این‌گونه رفتار‌های متناقض و دوگانه نشانگر استفاده ابزاری از تروریسم است. با این روش دوگانه تروریسم نابود نمی‌شود.

مرادی عنوان کرد: ایران برای جلوگیری از گسترش فعالیت‌های تروریستی و تسری جریانات افراطی تلاش‌های زیادی انجام داده است. این واقعیت غیرقابل انکار است که ایران در خط مقدم مبارزه با تروریسم قرار دارد. اروپا نمی‌تواند با متهم کردن غیر واقعی ایران، از مسئولیت میزبانی و حمایت از تروریست‌ها شانه خالی کند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر