کد خبر: ۶۷۹۵۷۹۲
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۲

استاندار بوشهر در بازدید از ۸ پروژه تولیدی و عمرانی دشتستان بر لزوم تسریع در پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان و کارآفرینان تاکید کرد.

پرداخت تسهیلات به واحد‌های تولیدی و اشتغال‌زایی تسریع شودبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، عبدالکریم گراوند در بازدید از طرح‌های عمرانی، اشتغال‌زایی و تولیدی دشتستان با تاکید بر توجه به اشتغال پایدار در روستا‌ها بر اساس ظرفیت‌های تولیدی گفت: تکمیل و بهره‌برداری از واحد‌های تولیدی و کارآفرینی در روستا‌ها سبب ایجاد اشتغال پایدار و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهر‌ها می‌شود.

وی، پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی را مهم‌ترین اولویت‌های استان بوشهر دانست و تاکید کرد:با جدییت بر نحوی اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی و تولیدی و روند پرداخت تسهیلات نظارت می‌شود.

استاندار بوشهر با تاکید بر سرعت بخشدن به پرداخت تسهیلات اعتباری به واحد‌های تولیدی و اشتغال‌زا گفت: بانک‌ها با تسهیل‌گری و به منظور حمایت از اشتغال پایدار در پرداخت تسهیلات به تولید کنندگان تلاش بیشتری کنند و هیچ‌گونه کم‌کاری در این زمینه پذیرفتنی نیست.

گراوند تسریع در اجرای این پروژه‌ها، پرداخت تسهیلات اعتباری و نظارت بر نحوه پرداخت تسهیلات را در اولویت برنامه‌ها دانست و تاکید کرد: روستا‌های دشتستان از ظرفیت بالایی در عرصه تولید و اشتغال برخوردار است که استفاده از این ظرفیت‌ها در راستای رونق روستا‌ها و ایجاد اشتغال امری مهم و ضروری است.

رئیس جهاد کشاورزی استان بوشهر هم با اشاره به ظرفیت بالای تولید محصولات کشاورزی در دشتستان افزود: اکنون ۳۰ واحد سردخانه با ظرفیت ۲۸ هزار تن در دشتستان برای فرآوری، بسته‌بندی و صادرات خرما فعال است.

محمدتقی منوچهری از پرداخت ۲۹۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی خبرداد و تصریح کرد: از محل تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی امسال ۱۸ واحد سردخانه جدید با ظرفیت ۲۰ هزار تن در روستا‌های دشتستان با اعتبار ۲۹۰ میلیارد ریال اجرایی شده که به زودی وارد مدار بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/م

لزوم تسریع در پرداخت تسهیلات به تولیدکنندگان و کارآفرینان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر