کد خبر: ۶۷۹۵۹۲۵
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۹

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: فعالیت قطار کرمانشاه بعد از مدتی وقفه آغاز می شود.

ازسرگیری فعالیت قطار شهری کرمانشاهبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت:فعالیت قطار کرمانشاه به‌دلیل مسائل فنی همچون آسیب‌دیدگی تعدادی از تراورس‌ها و ایجاد مشکل برای برخی از پیچ و مهره‌های محل اتصال ریل متوقف شده بود.

سالاری گفت: این مشکلات فنی اکنون مرتفع شده است و قطار‌ها به طور مرتب از ایستگاه کرمانشاه تردد دارد که در هفته سه رام قطار کرمانشاه به تهران و مشهد حرکت می‌کند.

وی افزود: در نوروز تعدادی رام ویژه برای قطار کرمانشاه اختصاص خواهد یافت و برنامه بهار و تابستان سال آینده نیز افزایش تعداد رام‌ها است.

معاون استاندار کرمانشاه با اشاره به بحث‌هایی در مورد ایجاد اداره کل راه‌آهن در این استان گفت: راه‌اندازی اداره کل راه‌آهن کرمانشاه با توجه به حجم بالای ریل و برنامه توسعه راه‌آهن کرمانشاه توسط استاندار پیگیری شد.

سالاری با بیان اینکه بعد از پیگیری‌های استاندار دستور صریح وزیر راه و شهرسازی برای راه‌اندازی اداره کل راه‌آهن استان کرمانشاه صادر شد، عنوان کرد: امید داریم اداره راه‌آهن کرمانشاه در یکی دو ماه آینده فعال شود.

انتهای پیام/ز

قطار‌ها به طور مرتب از ایستگاه کرمانشاه تردد دارد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر