کد خبر: ۶۷۹۶۱۷۰
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲

رئیس مرکز سیما فیلم در حکمی غلامرضا الماسی را به سمت قائم مقام این مرکز منصوب کرد.

غلامرضا الماسی قائم مقام رئیس سیما فیلم شدبه گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، حسین کرمی رئیس مرکز سیما فیلم در حکمی غلامرضا الماسی را به سمت قائم مقام این مرکز منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

ساختار نمایشی به دلیل تکیه برجاذبه‌های داستانی هم در ساخت محتوا و هم از منظر جذب تماشاگر اسوه، یکی از مهم‌ترین ابزار رسانه ملی برای انتقال مفاهیم بلند ایمانی و ترویج مقاصد انقلاب اسلامی است. این مهم در شرایط کنونی کشور، که جنگ نرم به واقعیتی ملموس در زندگی ما تبدیل شده از هر زمان دیگر مغتنم‌تر و حساس‌تر است. مرکز سیما فیلم به عنوان حوزه مرکز و ستاد تولید فیلم وسریال باید بتواند با اتکا به نیروی انسانی کوشا، با انگیزه، با اعتقاد و خردورز، علی رغم دشواری و پیچیدگی کار در آن حوزه، به چشم انداز‌های روشن اجرایی برسد و گام‌های بلندی در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی بردارد.

الماسی پیش از این سرپرست گروه فیلم و سریال مرکز سیما فیلم و مدیریت گروه فیلم و سریال شبکه سه، پنج و همچنین گروه سریال‌های تلویزیونی مرکز امور نمایشی سیما را به عهده داشته است. او همچنین دانش آموخته رشته نمایش و فلسفه هنر دانشگاه تهران است.

 حسین کرمی در این حکم از زحمات سید علی حمیدی قائم مقام سابق مرکز قدردانی کرده است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر