کد خبر: ۶۷۹۶۳۱۳
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: آموزشگاه‌های تحت نظارت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی به شبکه اتوماسیون متصل می‌شوند.

اتصال آموزشگاه‌های مجاز گردشگری خراسان رضوی به شبکه اتوماسیونبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،یوسف بیدخوری سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی در جلسه هم اندیشی با مدیران وخبرگان آموزش‌های گردشگری گفت: تعداد دوره‌هایی که اکنون برای فعالان گردشگری برگزار می‌شود با تعداد گردشگران و فعالان این صنعت در استان تناسب ندارد.

وی افزود: یکی از آسیب‌های فعلی این است که علاقه‌مندان به صنعت گردشگری در دوره‌هایی شرکت می‌کنند و زمان و هزینه را صرف می‌کنند، اما مورد تائید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیست.

بیدخوری ادامه داد: اداره کل در نظر دارد آموزشگاه‌های تحت نظارت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی به شبکه اتوماسیون متصل کند.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: انسجام بخشی موسسات آموزش گردشگری و ایجاد تشکل حرفه‌ای مربوطه جهت واگذاری امور قابل تصدی به آن‌ها و فعال سازی نقش آفرینی آن‌ها در توسعه آموزش گردشگری در کنار کاربردی سازی آموزش و تلاش برای به کار گیری فن آوری‌های نوین در آموزش گردشگری از مهمترین مباحثس است که شده با همکاری موسسات آموزش گردشگری به سرانجام خواهد رسید.

وی افزود: برگزاری دوره‌های تخصصی گردشگری با تاکید بر آموزش زبان‌های خارجی برای کارکنان شاغل در واحد‌های گردشگری و طراحی دوره‌های تخصصی آموزش زبان‌های خارجی ویژه گردشگری و تلاش به منظور رفع مشکلات موسسات گردشگری از دیگر برنامه‌ها است.

انتهای پیام// ز.‌ی


جلسه هم اندیشی مدیران وخبرگان آموزش‌های گردشگری خراسان رضوی برگزار شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر